Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasodást nem elutasító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodást nem elutasító férfiak! Mikor éreznétek egy nővel/barátnővel kapcsolatban, hogy "igen, feleségül akarom venni"?

Figyelt kérdés
Ez lassan épül? Vagy bekattan egy pillanatban? Ti hogy képzelitek el/hogy éltétek át?
2018. aug. 14. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Nálam úgy volt, hogy soha házasság gyerek, stb.

Majd a semmiből előbukkant egy lány és fél óra ismerkedés után, természetesnek éreztem, vele fogom leélni az életem.

Jó részt úgy is lett. A jövőről meg nem jósolok, de úgy néz ki úgy is lesz.

2018. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Arra nem gondolsz, hogy a házasságot sokan pszichés okok miatt ellenzik. Nem szeretnek sok ember elé kiállni, izgulnak, idegeskednek, pánikolnak, félnek, hogy beégnek, stb., még testi tüneteik is vannak ilyen helyzetekben(hányinger, fejfájás, hasmenés, stb.), és minimális rá az esély, hogy ez a mélyen gyökerező dolog akármilyen nő miatt is megváltozzon.
2018. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:
94%

#2

Basszus bár csak lehetne úgy házasodni, hogy 2 tanú + az állami kirendelt legyen csak ott. Oh wait...lehet


Aki nem akar házasodni, az vállalja fel, hogy nem akar. Ne pedig ilyen gyermeteg kifogások mögé bujdosson.

2018. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha nem jelentett sokat a hazassag vagy lanykeres. Nem mozgatott meg, de mint az egyik hozzaszolo is irta, nekem is jott egy no, akinel 4 honap utan ugy ereztem hogy el akarom venni.
2018. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2.: nem, erről szó sem volt. A kérdést azért tettem fel így, mert el akartam pont az ilyen hszeket kerülni, ahol azt taglaljak, hogy ők nem akarnak házasodni, mivel a kérdésem nyilvan olyanoknak szól, akik igen.
2018. aug. 14. 13:02
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
2-es, nem kötelező kiállni emberek elé, ha házasodni akarsz.
2018. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor úgy éreztem, hogy ő az, akivel el tudom képzelni, hogy leélek egy életet. Megértjük egymást, jó a szex, hasonlóan gondolkodik, tudunk vitatkozni is, de komoly összezördülés nincs. Mikor csak úgy ülsz vele a kanapén, bújik, néztek egy gagyi filmet, és eltölt az érzés, hogy életed végéig így akarsz maradni.
2018. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
#3 és #6 Tudom, hogy szűk körben is meg lehet ejteni, de aki ilyen pánikolós típus, annak maga az esemény adta atmoszféra is előhozhatja a tüneteket. Olyan, mint egy vizsga. Nyomást helyez az emberre, mert meghatározó dolog, "egy nagy nap" az életünkben. Az ezzel járó stresszt pedig bizonyos emberek szervezete nem bírja feldolgozni.
2018. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha nagyon szeretek egy nőt, nagyon jó vele, szeretnék vele marafni, és tudom hogy ezt megköveteli. Akkor vagyok hajlandó áldozni egy papírra, gyűrűre, és akár egy költséghatékony sztárolóbulira (lagzi) is.

De házassági szerződést írnánk, nincs felezés váláskor.

2018. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8.: akkor a kérdés egyszerűen csak nem neked szólt.
2018. aug. 14. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!