Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasodást nem elutasító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodást nem elutasító férfiak! Mikor éreznétek egy nővel/barátnővel kapcsolatban, hogy "igen, feleségül akarom venni"?

Figyelt kérdés
Ez lassan épül? Vagy bekattan egy pillanatban? Ti hogy képzelitek el/hogy éltétek át?
2018. aug. 14. 12:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
8, ha egy ilyen helyzetben, hogy egy egyszerű hivatalban, ahol rajtad kívül vannak négyen, akik közül hárman (de minimum ketten) egyáltalán nem idegenek, egy aláírás meg egy szimpla "igen" kimondása pánikrohamot vált ki, akkor lehet, hogy nem árt, ha foglalkozol kicsit ezzel a problémával. Főleg mert máskor is érhet hasonló szituáció, ha nem is pont házasság. Persze nem muszáj, csak érdemes.
2018. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha neked mondjuk fontos a házasságkötés, akkor úgyis teszel érte, hogy túléld a "nagy napot". Ha valaki mondjuk előadó akar lenni de lámpaláza van, akkor kezd vele valamit. Ha nem, akkor annyira nem akar előadó lenni, hogy plusz energiát fektessen bele.
2018. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

- megnevetettet, mellettem áll

- elfogadja a hóbortjaimat (és viszont)

- sokat nevetünk, de ha bánatos vagyok, meghallgat, segít

- nem hagy magamra a bajban



De röviden az, akivel azt érzem: "nélküle nem tudok és nem is akarok élni".


Lassan a feleségem lesz ez a nő :)

2018. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Már az első randinkon éreztem, hogy igen, őt akarom egy életre. 1 hónappal később kértem meg a kezét, és 17 hónap múlva volt az esküvőnk. Idén 7 éve vagyunk házasok.:) 29/F
2018. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!