Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan fogadjam el a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el a feleségem múltját?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk házasok, előtte is együtt éltünk pár évig. Azt hittem nagyon jól ismerem, de tévedtem. Semmi nem zavart soha egy nő múltjában se, mert nekem is voltak kalandjaim. Volt olyan barátnőm is, akit megcsaltam. Ezek most már nem számítanak. A feleségem helyzete kicsit más. elszólta magát és utána kénytelen volt mindent elmondani. A szüleivel soha nem volt jó kapcsolata, 18 évesen lelépett tőlük. Ezt én is tudtam. Én azonban úgy tudtam hogy a főiskolája mellett dolgozott, hogy el tudja tartani magát. Ehelyett volt valaki(két ember is ráadásul), aki támogatta őt szexért cserébe, azaz gyakorlatilag egy prosti volt. Értem, hogy nehéz helyzetben volt meg hogy most már nem kéne számítania, de undorítónak tartom, hogy képes volt ilyesmire. Nem akarok válni, meg szeretném őt érteni, de nagyot csalódtam benne.
2018. szept. 12. 14:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
66%
Prostiból lesz a legjobb feleség.
2018. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
58%

az tökmindegy, hogy komoly barátnőd volt-e. a megcsalás ebben az esetben is ugyanúgy minősít téged, mintha a feleségedet csaltad volna meg.


amúgy meg jó hülye az asszony, hogy elmondta. "tagadni, tagadni, tagadni - ha rajtad fekszik, akkor is" (by nagyanyám).

2018. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Három variáció lehet:

- elfogadod úgy, ahogy van

- elválsz tőle

- nem válsz el, nem is fogadod el, és így megkeseríted az életét.


De látod, van, akinek azt nem venné be a gyomra, amit te műveltél annak idején, ha szerinted az mégis rendben volt, akkor ugyanúgy nincs erkölcsi alapod ítélkezned a feleséged felett.

2018. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
18%
kur...ból lesz a legjobb feleség!
2018. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nincs ebben semmi megvetendő, rá volt kényszerülve, ennyi. Néha úgy tekintetek az ilyen ex-prostikra, mintha az ördögtől valóak lennének. Ez egyébként is távol áll a prostitúciótól, mert csak 2 emberrel csinálta, nem naponta másikkal, nagy különbség azért. Szeresd nagyon a feleséged, támogasd mindenben, neki sem könnyű ám ezt lelkileg feldogoznia.
2018. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező,a te megcsalásod eltörpül a feleséged múltja mellett.
2018. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
88%

Az azért nem biztos, hogy két olyan volt akihez különbem hozzá se szólna. Lehet, hogy két szimpatikus, magára adó pasi volt. Így összekötötte a kellemeset a hasznossal. És nem nevezném prostinak mert az fűvel-fával aki fizet. Inkább kitartott szeretői státusznak látom. Az pedig annyi van, hogy nem is hinnéd. Mindenki aki szeretőt tart az olykor kedveskedik neki ezzel-azzal. Hát neki pénzzel kedveskedtek mert arra volt szüksége.

Na nem akarom az egekbe magasztalni -félreértés ne essék- de nem olyan szörnyű mint Te látod. Te pedig a saját hibádat, a megcsalást, bagatellizálod el mert, hogy "nem volt komoly kapcsolat." És mivan ha a másik félnek az volt? Vagy ezt meg is beszéltétek, hogy nem komoly?

Annyi kettőtök közt a külömbség, hogy Te szabad döntésből tetted ő pedig rá volt kényszerülve a helyzete miatt. Igen, választhatott volna más megoldást is, úgy ahogy Te is. És ő amint tehette felhagyott vele. Legalábbis így értem az írásból.

Vagyis ne ítélj mert csak nézet kérdése melyiktek tett rosszabbat.

Ha miután összejottetek minden oké akkor ne foglalkozz ezzel.

2018. szept. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
43%
Mennyi volt a tarifája? Lehet nem is volt olyan olcsó...
2018. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
83%
4# egyetértek. A megcsalás gázabb. Nem az út szélén állt a barátnőd, az más lenne.
2018. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
Dobd ki, mint az előzmény mutatja, meg tud ő vigan élni egyedül is.
2018. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!