Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan fogadjam el a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el a feleségem múltját?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk házasok, előtte is együtt éltünk pár évig. Azt hittem nagyon jól ismerem, de tévedtem. Semmi nem zavart soha egy nő múltjában se, mert nekem is voltak kalandjaim. Volt olyan barátnőm is, akit megcsaltam. Ezek most már nem számítanak. A feleségem helyzete kicsit más. elszólta magát és utána kénytelen volt mindent elmondani. A szüleivel soha nem volt jó kapcsolata, 18 évesen lelépett tőlük. Ezt én is tudtam. Én azonban úgy tudtam hogy a főiskolája mellett dolgozott, hogy el tudja tartani magát. Ehelyett volt valaki(két ember is ráadásul), aki támogatta őt szexért cserébe, azaz gyakorlatilag egy prosti volt. Értem, hogy nehéz helyzetben volt meg hogy most már nem kéne számítania, de undorítónak tartom, hogy képes volt ilyesmire. Nem akarok válni, meg szeretném őt érteni, de nagyot csalódtam benne.
2018. szept. 12. 14:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lett volna ha janos meg a varos ingyen ??

Ket sugar daddy nem veszes

Feleseged buta en tuti azt mondtam volna kapcsolatom volt a pasival

Nem kell mindent orrodra kotni a multon valtoztatni nem tudunk igy jobb nem is tudni rola

2018. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

nagyanyam 90 eves lenne, ha elne. na, o meselt sztorikat... regen sem voltak szentek az emberek, sot!!! ha tudnad, mik tortentek egy del-alfoldi kis faluban a 40-es, 50-es evekben... kiternel a hitedbol.


fogalmzasgatlo tabletta nem volt, de fogamzasgatlas igen.

2018. szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
86%

boven volt szex a hazassag elott is, csak tudtak a modjat a nok, hogy:

1. ne legyen belole gyerek

2. a ferjnek eljatszani, hogy szuz.


regen is ugyanolyan emberek eltek, ugyanolyan vagyakkal, mint ma.

2018. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
43%
Annyi ribbanc van már manapság, néha úgy gondolom nem is éri meg az egész ismerkedősdi. Hozzák a nehezen kaphatót, elvárják hogy küzdj érte, hogy tiszteld, aztán kiderül, hogy múlt nyáron felcsinálták vagy te voltál a 27-edik farok benne...
2018. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges a múlton rágódni, nem lehet változtatni rajta. Gondolj arra, hogy a régi dolgok tették olyan nővé, aki neked annyira jó volt, hogy elvetted.
2018. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
11 Igy van:D
2018. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszolút nem problémás szerintem. Nem csak a pénzért feküdt le velük, hanem akivel lefeküdt néha adott neki pénzt is vagy ezt-azt. Gondolom nem a Fóti úton álldogált...😀 Az jobb amikor a hitel miatt nem válnak vagy mert nem lenne hol laknia az egyik félnek? Olyankor ráadásul szerelmet is hazudhat az egyik fél. Rengeteg olyan nő van, aki egy pénzelt szerető stb. Nem beszélve a glammodellekről (regina,zita, linda stb) akik nagyban dubajozgattak csak nyilt titok volt és mai napig pár pénzes pasas kitartott női... Ők tudják hogyan akarnak élni. Ebben a világban sokkal több minden van mint mi gondoljuk.

Szerintem lendülj ezen túl, vedd úgy, hogy volt 2 pénzes, önzetlen pasija, akik szerették ha mindene megvan és biztonságot adtak neki.

2018. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
68%
Ráadásul a gázabb típus még fel is csináltatja magát, mert "véletlenül" gyógyszer mellett teherbeesett pár hónap járás után aztán vagy elveteti magát még terhesen majd szipolyozza szegény pasit vagy utaltatja a jó kis gyerektartást... Tudnád mennyi ilyen van. Tipikusan sportolók, üzletemberek, pénzes pasik csajai.
2018. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

Költözz vele olyan helyre, ahol nem ismerik.

Viszont hazudott neked, ha nincs gyerek, akkor válj el tőle. Ha van, akkor is elválnék a helyedben. Az én házasságom is hasonló miatt ment tönkre.

A múlt csak azok szerint nem számít, akiknek szégyenkezniük kell miatta...

2018. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Itt nem fogsz erre választ kapni. Ez kb olyan, mintha a feleséged kérdeznéd. Csak itt többen vannak.
2018. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!