Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, lányok el tudnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok el tudnatok magatokat képzelni milliomos felesegként? Szép ruhák, ékszerek, kocsik, villa? Milyen hobbit választanátok magatoknak?

Figyelt kérdés

2018. okt. 9. 13:22
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
94%

Ékszerek és a villa nem vonz. :D a mostani házunkat semmiért nem cserélném le, végre olyan kezd lenni, amit mindig is szerettem volna. Az ékszereket hajlamos vagyok elhagyni, szóval nem vennék magamnak drága dolgokat.


Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a hobbim a munkám, szóval azt ezután sem adnám fel.


Viszont a milliomos életet el tudnám viselni, nyitnék rögtön egy hatalmas állatmenhelyt és lenne hely mindenféle állatnak. :)

2018. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
94%

Simán.

De nem szállnék el.

Lenne egy állatmenhelyem, és ott tevékenykednék.. kutyabarát szállásokat nyitnék különböző helyeken.

Szóval nem unatkoznék "milliomos feleségként" sem :)

2018. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Sok építő kellegű választ kaptam.Köszi!
2018. okt. 9. 15:43
 24/38 anonim ***** válasza:
86%

Én eltartott is szívesen lennék. Ha most rám szakadna egy hatalmas tőke instant beadnám a felmondásom, kifizetném a felmondási időmet a munkáltatónak és holnap be se jönnék. Csak azért csinálom ezt a sz..t,mert sokat fizet, amúgy rühellem.


Elsőkörben visszamennék tanulni, közben jobban ráfeküdnék a sportomra, talán versenyeznék is. Jelenleg nincs rá elég időm se pénzem. Aztán ha tanultam, versenyeztem, szülnék gyerekeket, mert családot szeretnék. Utána ha nagyon nincs mit csinálnom, tanulnék újra, gondoznám az otthonunkat.


Én telibe sz..rom a karriert, elvárják, mert egy nő ne merészeljen másokon élősködni ugye, ezért csinálom, de pont nem érdekel, pedig kifejezetten jó munkám van, magas fizetéssel, mások örülnének neki, én meg kb sóvárogva nézem a kisbabákat. :(

2018. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
82%
Simán. Temérdek könyvet vennék, lenne egy saját könyvtáram. Sokat utazgatnánk, segítenék kóbor és beteg állatokon és gyerekeken. Ha gazdag férjem lenne, nekem elsősorban nem saját magam lenne a fontos.
2018. okt. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
78%
Milliomosként beutaznám a világot. Milliomos felesége nem lennék, nem szopok.
2018. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
8%
.
2018. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
75%
Igen, el tudnám képzelni. Az a hobbim lenne mellette,ami most is.
2018. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Tulajdonkeppen megvan mindenem amire vagytam

Szereto csalad gyerekek super hivatas utazasok

Ami vonz az a hirnev

Regi almom hogy munkam elismerjek es beszeljenek rola

2018. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen tipikus luxusfeleségként nem. Nem bírnám azt ki, hogy leginkább kiegészítő legyek a férfi oldalán és nyomás legyen rajtam, hogy mindig az éppen aktuális médiaideálnak megfelelően nézzek ki, főleg mert egészségügyileg is nehéz ez nekem. Ráadásul a luxus csicsa sosem vonzott... most, hogy már pár éve megengedhetném magamnak, hogy márkás boltban vegyek magamnak ruhát, is turkálóból öltözködöm. Kocsiban hosszú távon nem érzem magam jól.


Ha emellett lehetnék önmagam, hát miért ne. Hobbim meg az írás, fordítás lenne, ill. belevágnék egy kozmetikummárka megalapításába.

2018. okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!