Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, lányok el tudnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok el tudnatok magatokat képzelni milliomos felesegként? Szép ruhák, ékszerek, kocsik, villa? Milyen hobbit választanátok magatoknak?

Figyelt kérdés

2018. okt. 9. 13:22
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
76%
Persze, elképzelni bármit eltudok, de biztos nem lennék az otthon ülő díszfeleség.
2018. okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Nem. Én a magam szintjén szeretek keresgélni. A nagy vagyon különbség okozhat később problémákat.

pl. én nem tudom azt a szintet nyújtani ami neki természetes. És nem tudok csak az ő vagyonára hagyatkozni, mert az olyan érzés, hogy "kevés" vagyok.


Jobb ha közelálló az anyagi helyzetünk, hogy gazdaságilag is egyenlő felek lehetünk a kapcsolatba.

2018. okt. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
72%

Milliomosként persze. Nekem elég lenne egy 200nm- es hàzikó mert nem akanék idegent, mi magunk takarítanànk. Vagy kisebb alapterülettel de emeletest, beépített pincével.

Bent hatalmas nappalival ami egyben könyvtàrszoba is, és csinàltatnék egy télen- nyàron is hasznàlható medencét mert úszni imàdok de uszodàba nem akarok jàrni . Túl sok az ember. Meg pénzbe is kerül a bérlet. Tovàbbà csinàltatnék egy konditermet, és egy jàtékszobàt biliàrdasztallal ( pince) meg hasonlókkal a férjem haverjainak ha jönnek, illetve nekünk.

A hobbim, szabadidős tevékenységeim ugyanazok lennének mint most, sok könyvet vennék, olvasnék, sorozatokat néznék neten, lenne egy pici dolgozószobàm a hàzban- ott írnàm a novellàim, kisregényeim, illetve parfümöket készítenék tovàbbra is.

Az eljegyzési és a karikagyűrűmön kívül nem hordok ékszert, de egyetlen acél nyaklàncot 2centis szív medállal szeretnék. Màs ékszer nem érdekel. Ahogy a màrkàs göncök sem. Sose érdekeltek a ruhàk, se a cipők. Azt venném ami tetszik, jól àll. Felesleges dolgokat nem vennék.

Kocsi jöhetne 1 nagy fekete terepjàró, de úgyis a férjem vezetné.

Ha milliomos lennék, befogadnék 4-5 kutyàt otthonra legalàbb, és az összes létező àllatmenhelyet tàmogatnàm, fejleszteném. Újakat is építtetnék.

Nagyjàból ennyi.

2018. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Jobban szeretem magam megvalositani az anyagi vonzatu almaimat. Peldaul nemreg vettem meg eletem sportautojat :)

(Rendes munkabol!)


Ekszereket nem hordok, nem szeretem. Ruhabol nem a legdragabbat veszem, hanem azt, ami tetszik es jol all. ;) Nem erzem szukseget egy beszelo atm-nek.


21/L

2018. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
El tudnám magam képzelni. Lovaglás, rengeteg utazás egzotikus helyekre, rengeteget tanulnék, ledoktorálnék... értékes bélyegeket és meteorit ritkaságokat gyűjtenék.
2018. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni a milliomos életet, de se öltözködni nem szeretek, sem az ékszereket, szóval ezekre nem költenék. Kocsit vezetni sem szeretek, szóval taxi.:)

Villa az jöhet, imádom az ingatlant és értek is hozzá.

2018. nov. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Van milliomos haverom, van pénze, de nem szórja. Pont ezért milliomos. És

Ha egy ilyen kaliberű pasas felesege lennék, akkor sem szórnám a pénzt, dolgoznék én is. Nyilván vennék picit drágább cuccokat, például cipőt, de szerintem ugyanúgy bemennék egy turiba is.

Ha milliárdos lenne, akkor esetleg picit jobban költenék, de nem gondolom, hogy szórni kéne a pénzt. Meg a pasas életmódjától is függ, ha ő flancol, akkor én is flancolnék. Valószínűleg többet utaznék.

2018. nov. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
en tulsagosan irtozom a latvanyos tarsasagi elettol ezert nem tudnek igy elni. megorulnek a "kotelezo" koktelozastol ebedektol jotekonysagi estelyektol. en imadom az allatokat ertuk aldoznek rengeteg penzt ahelyett hogy a 20. gyemantgyurut raknam el pancelszekrenyembe. nekem nem a penzzel a szep ruhakkal van a gondom hanem a sok olyan programmal ami egy ilyen gazdagsaggal jaro eletforma eseten kotelezo. ki latott meg olyan gazdag not aki nem akar teniszezni , kondizni stb. en nem tudok es nem szeretek sportolni, nem illenek a "csapatba". Viszont imadnam hogy annyit tudnek kolteni az allatokra es konyvritkasagok gyujtesere amennyit csak akarok gond nelkul.
2019. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!