Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, lányok el tudnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok el tudnatok magatokat képzelni milliomos felesegként? Szép ruhák, ékszerek, kocsik, villa? Milyen hobbit választanátok magatoknak?

Figyelt kérdés

2018. okt. 9. 13:22
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
84%

El tudom kepzelni magamat milliomoskent az tuti.

Milliomos felesegekent, attol fugg.

Ha ez azt jelenti, hogy kb eladtam magam az ordognek, es elvesztenem a szabadsagomat, mert vegulis "fizet" a "szolgaltatasaimert", akkor inkabb passzolnek.


Ekszerek nem hoznak lazba, kocsik se nagyon, a szep ruhak mar inkabb, es ha az a villa a tengerparton van az se lenne rossz, de mindez a ferjtol fugg.


Hobbi? Mivel akkor mar megengedhetnem magamnak, beiratkoznek valami Ivy League egyetemre, Yale vagy Harvard, plusz utazgatnek.

Szoval vegulis a milliomos ferjemnek szeretnie kellene utazgatni.


Partik meg ilyesmik nem vonzanak szinten.


De jobb lenne, ha a sajat millioimat koltenem, nem maset.

2018. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem milliomosnak lenni nem nagy cucc. Ha van egy lakásod, amit kmár ki is fizettél, tulajdonképpen multimilliomos vagy. A milliárdos az a szint, amiről Te írsz. Mi is milliomosok vagyunk, de ugyanúgy dolgozunk tovább. Kevés ruhám van, de azok jó minőségűek. Vicces, de mióta megengedhetném magamnak a luxust, azóta nem vágyom rá. A jegygyűrűmön kívül nem hordok ékszert. A milliomos még nem tud villát venni. De minek is? 4 tagú családnak szükségtelen. A hobbim pedig a keresztszemes hímzés.
2018. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez történne, akkor első körben vennék egy csomó koraszülött mentőt teljesen felszerelve. Majd inkubátorokat, ahová kell. Építenék/vennék több házat, ahová vagy bajba jutott családok kerülnének vagy olyan anyák, akiknek menekülni kellett a gyerekkel. Mindezek mellé fogadnék jó pár szuper családjogi ügyvédet és fizetném nekik saját zsebből.
2018. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom. Nyilván jól esik az a tudat, hogy van annyi pénz, hogy ne kelljen aggódni miatta. Én elég minimalisztikusan élek, nem szeretek halmozni dolgokat, feleslegesen vásárolni, amit nem használok, az nem kell. Nincs 100 pár cipőm, 30 táskám. AMióta egy bőrönddel kihúztam fél évet külföldön és 1 db dolgot nem vettem hozzá, tök feleslegesnek érzem azt, hogy halmozzak további ruhákat pl.

Hobbim maradna a sport, a CrossFit és a futás.

Emellett én is foglalkoznék az egészségügy javításával, mint ahogy az előttem lévő is írta.

2018. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
87%

El tudnám képzelni, bár idáig még soha nem képzeltem el. :)

Mivel értek a pénzhez (csak nem érdekel), segítenék a férjemnek, h még több legyen. Szívesen reprezentálnék mellette, szeretem a szép, elegáns és minőségi ruhákat. Az ápoltság, kifinomultság így is az igényem. Az ékszerek, autók nem érdekelnek, a ház, pedig annyiban, h képviselje a gazdáját ill. a nyaraló, pedig a pihenést.


A hobbim, pedig a karitatív munka lenne. Anya otthon, gyermekek képességeinek megfelelő iskola(ák) kiépítése. A férjem ismeretsége révén ill. magam is építeném azt, minden eszközzel, tudásommal és a pénzzel nem utolsó sorban. Rengeteg ötletem van így is mindig, életem végéig lenne mit létrehozni, újat teremteni, nem unatkoznék egy felet sem. :)


De, ilyen veszély szerencsére nem fenyeget, célzottan nem keresek milliomost/milliárdost, ill. magam sem tervezem, h annyira sok pénzt teremtsek.

2018. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
89%
Rendbe hoznám a kórházakat,támogatnám az orvosi kutatásokat,vennék pár épületet,ahol kapnának lakást a hajléktalanok,hogy senki ne éljen az utcán többet,meg pénzelném az állatmenhelyeket. Lehet még viktorka helyét is megpályáznám,rengeteg mindent tudnék fejleszteni,ahelyett hogy az adófizetöket lopom.
2018. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
91%
Igen, de csakis a férjem mellett! Napi 4 órát dolgoznék, gyerekeket nevelnék, kutyáznék. A házunkat bővítenénk, szuperül felújítanánk a millióinkból. Elektromos autóval járnánk. Menhelyeket támogatnék egyébként többet olvasnék, sportolnék, utaznék. Megtanulnék kötni, mert több időm lenne. De remélhetőleg ez egyszer be is fog jönni, csak addig még sokat kell dolgoznunk.
2018. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
76%

Persze! Alig várom, hogy pénzügyiatematikusként ennyit majd megkeressek a mesterképzés után. Nem bánnám, ha a férjem otthon maradna és nevelné a gyerekeinket, nekem pedig csak egy rövid szülési szabadságra kellene majd elmennem, utána pedig mehetnék vissza pénzt keresni.

Milyen hobbim lenne? Valószínűleg a tőzsdézés, bár azt már most is csinálom kicsiben.

N

2018. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom magam ebben elképzelni, mert nem erre vágyom.


Én családban látom a jövőt. Egy csodálatos férfi, gyerekek, családi hétvégék, utazások, főzések a barátainkkal, közös munkák. Remélem egyszer teljesül.

2018. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
33%
Én az vagyok és imádom. Hobby? Szinte egyfolytában utazgatunk. :)
2018. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!