Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek egy olyan férjjel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy olyan férjjel, aki nem veszi észre, hogy segítségre van szükségem?

Figyelt kérdés
Testileg lelkileg ki vagyok merülve. Többször elmondtam neki, hogy nagyon fáradt vagyok, segítségre van szükségem. Az a választ kaptam, hogy más is fáradt. Tegnap egekben volt a vérnyomásom, nagyon rosszul voltam. De hulla nyugodtan videókat nézegetett, míg én elmosogattam. Már nincs is kedvem mondani neki, felnőtt embernek mondogatni kell ilyet?
2019. febr. 13. 10:46
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudlak sajnálni.


Mindenkivel annyit lehet megcsinálni, amennyit enged. Én hasonló szituban már leszedtem volna a férjem fejét. Nem is volt nálunk soha ilyen. Sőt...én még picit rá is játszottam, főleg mikor babát vártam. :) Szegényem, de ezért is becsültem mindig, rá lehetett számítani.


Nem tudom, Te ilyen mártír típus vagy, mert akkor megértem, h nem állsz a sarkadra.

2019. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, javulni nem fog, és ijesztően közömbös és gonosz veled.
2019. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
90%
Újabb eset ahol elgondolkodok, mi vezetett arra, hogy hozzámenj? Nem egyik napról a másikra lesz valaki ilyen a másikkal.
2019. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
24%
4: a legtöbb ember, különösen a nők, nem tudnak kérni. Helyette csak utalgatnak homályosan. Amit meg különösen a férfiak nem értenek meg. Ha kérdező tényleg világosan kért, akkor két lehetőség van. Vagy a férj úgy gondolta, hogy felesleges most mosogatni, ő is fáradt. Lehet igaza volt, nem tudjuk. Vagy már megszűnt a kapcsolatuk, a férj csak háztartási robotnak tekinti. Akkor meg ezt kell megbeszélni és ha nincs eredmény, tudomásul venni, hogy már nem alkotnak párt.
2019. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
87%
Balfék vagy.Fáradt vagyok,hulla kimerült,rosszul vagyok,akkor nem tudok elmosogatni,és nem is fogok.Neked más bajod van.
2019. febr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
El kellett, nem volt tiszta tányér, evőeszköz. Meg kezdett szaga lenni két nap után.
2019. febr. 13. 11:19
 17/43 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ez azt jelenti nem voltál rosszul...
2019. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
77%
Gyerek van?
2019. febr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Fogadj fel egy pár alkalomra takarítónőt. Mikor ki kell fizetni, akkor talán érzékelni fogja, hogy ez is munka.


Egyébként pont ezért nem csinál semmit: mondod, hogy sok a mosogatnivaló, ő megállapítja, hogy sok dolgod lesz, és te megcsinálod. Félholtan is.

Egyébként türelmes vagyok, de az ilyen nyílt pofátlanság kiveri a biztosítékot. Egy ilyen szitu után nálunk maradna két kistányér, két pohár, és egy vajazó kés. A többi egy lendülettel repül a kukába. Innentől lehet enni mindenkinek azt, amit talál, és nem kell sokat mosogatni se, mert nincs mit.


Tudod, hogy mi a legnagyobb baj? Az, hogy ezt nem ma rontottad el, és innentől ezt már nem tudod megoldani. Vagy tűrsz, és a mosogató mellett kileheled a lelked, hogy ku.ss legyen, vagy balhézol, de abból biztosan válás lesz. Úgyhogy döntsd el azt, hogy ez neked mennyire tolerálható hosszú távon, és ha semennyire, akkor pakolj össze, és hagyd ott. Jobb, mint minden nap összerúgni a port.

2019. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Fogd magad, hagyd ott az egészet, és menj el otthonról kikapcsolódni. De ne csak délutánra, hanem egy egész hétvégére. Mondjuk egy pasival aki figyelmes veled.
2019. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!