Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek egy olyan férjjel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy olyan férjjel, aki nem veszi észre, hogy segítségre van szükségem?

Figyelt kérdés
Testileg lelkileg ki vagyok merülve. Többször elmondtam neki, hogy nagyon fáradt vagyok, segítségre van szükségem. Az a választ kaptam, hogy más is fáradt. Tegnap egekben volt a vérnyomásom, nagyon rosszul voltam. De hulla nyugodtan videókat nézegetett, míg én elmosogattam. Már nincs is kedvem mondani neki, felnőtt embernek mondogatni kell ilyet?
2019. febr. 13. 10:46
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Újabb csodás házasság, amit az tart össze, hogy egyedül nem tudsz el eltartani egy gyereket!

Őszintén: milyen tanácsot szeretnél? Ez a házasság egyértelműen kifulladt, te már csak a cselédje vagy, és se tisztelet, se szeretet nem maradt, amire építeni lehetne. Ezt vissza se lehet hozni.

Kilépni nem tudsz, mert ahol egy mosogatógép luxuscikk, ott nincs rá megoldás, hogy el tudj költözni és ne halj égen.

Kereshetsz szeretőt, de azon kívül, hogy a férjednek jó válóok, más nem sül ki. Aki házas nővel kezd, az nem azért teszi, hogy gyerekestől a nyakába vegye.

Mi maradt? Igazából csak az, hogy tűrsz csendben tovább, és csinálsz mindent egyedül.

Ez van.

2019. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
67%
Keresni kell olyan embert, aki megbecsüli, netán még hálás is azért, ha teszel a kényelméért valamit
2019. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
20%
Nem olvastam el a valaszokat, de elmondom ami eszembe jutott: ket hete voltunk jegyesoktatason, ahol a hazassagon beluli komunikacio volt a tema, egy hazaspar tartott interaktiv eloadast. Pont itt volt szo arrol, hogy a noi agy es a ferfi agy kulonbozik. A ferfitol nem varhatod, hogy eszreveszi, hogy faradt vagy. Nem gondolatolvaso, hogy segitseget szeretnel. Az olyan informaciokkal, hogy faradt vagyok, nem tud mit kezdeni. Az olyanokkal sem, hogy Bela, csopog a csap. Olyankor konstatalja, hogy hat igen, csopog. De hisz nem mondtad, hogy javitsa meg! /Attol hogy neked ez automatikusan kovetkezett abbol, hogy csopog, tehat meg kell javitani/. igy legkozelebb probald meg konkretizalni:Bela, kerlek, mosogass el.
2019. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus szoc rendszerből visszamaradt állatfaj a férjed, hála az égnek már kihaló félben van,ahogyan az is aki kiszolgálja.
2019. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
52%
34-es nagyon jó. 33-as, mégiscsak el kellett volna olvasni azokat a fránya válaszokat. :)
2019. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

34:

Pesten és vonzás körzetében, vagy egy egyeteméről régóta híres városban talán kihaló félben van, de elmész egy nagyközséggé avanzsált faluba, már nem ezt fogod látni. BAZ megyében vagy más szegényebb megyében se jobb a tendencia, még egy kisebb városban sem.

2019. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Észreveszi, ne aggódj, csak rohadtul lesz.ja, mert látja, hogy te úgyis csak jártatod a pofád, de semmi nem történik, továbbra is elvégzed a cselédmunkát. Amíg össze nem pakolsz és elmész, mire hazaér egy nap, ne is várj mást.
2019. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el à válaszokat, ezért bocs, ha valakit ismétlek.

A helyedben elôször megbeszélném a dolgot, ha ezután sem változik semmi, jönnének a "szankciók": az ô ruháit nem mosnám, fôzni csak magamra és a gyerek(ek)re fôznék. Ha ebbôl sem esik le neki a dolog, még egy utolsó beszélgetés, aztán, ha nuku változás, elválnék.

2019. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Volt beszélgetés, próbált változtatni. Aztán elment nélkülem egy hétre bulizni, mondván nem akarja a savanyú képemet nézni, az ottani emberek legalább mosolyognak, meg jókedvűek, nem úgy, mint én. És ez amúgy is jár neki. Na ez nálam kicsapta a biztosítékot és tettem róla, hogy ő is jól érezze magát. Erre azt mondta, hogy ne várjam ezek után, hogy majd ő előttem csúszik. Ja, és elutazása előtt, meg azóta is éjjel, meg hajnalban a viberen lóg. És képes azt hazudni, hogy azt nézte, fent vagyok e. Éjjel, mikor mellette aludtam.
2019. febr. 14. 08:44
 40/43 anonim ***** válasza:

Innentől kezdve engem semmi nem tartana vissza, hogy beadjam a válópert!

A helyedben inkább meghúznám egy rövid ideig anyáméknál, amíg nem találok egy olcsóbb és kisebb albérletet, minthogy ekkora szarban maradjak. De te tudod!

2019. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!