Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek egy olyan férjjel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy olyan férjjel, aki nem veszi észre, hogy segítségre van szükségem?

Figyelt kérdés
Testileg lelkileg ki vagyok merülve. Többször elmondtam neki, hogy nagyon fáradt vagyok, segítségre van szükségem. Az a választ kaptam, hogy más is fáradt. Tegnap egekben volt a vérnyomásom, nagyon rosszul voltam. De hulla nyugodtan videókat nézegetett, míg én elmosogattam. Már nincs is kedvem mondani neki, felnőtt embernek mondogatni kell ilyet?
2019. febr. 13. 10:46
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb hidd el megunod ezt. Én is meguntam csak annyi különbséggel hogy engem meg is csalt. Talán majd ha odaáig eljut akkor lépni fogsz. (vagy nem).

És jobban jártam nélküle még ha 2 gyerekkkel maradtam is egyedül. Hátráltatott minthogy építettük volna a közös jövőt-.

2019. febr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Odáig rendben van, hogy hagyja ott, de van hova menni a kérdezőnek?

Nálunk is van gyerek, én viszonylag hamar mentem vissza dolgozni. Én akkor igenis kiabáltam a párommal, amikor nem csak a hátam fájt, de tiszta nátha is voltam, a mosogatóban a kanalak, meg a tányérok egymás hegyén- hátán voltak. Megmondtam neki, hogy ezt egyedül is megcsinálom, nem kell az életembe ha ennyire nem képes.

2019. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés: miért vagy még vele???
2019. febr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!