Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek egy olyan férjjel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy olyan férjjel, aki nem veszi észre, hogy segítségre van szükségem?

Figyelt kérdés
Testileg lelkileg ki vagyok merülve. Többször elmondtam neki, hogy nagyon fáradt vagyok, segítségre van szükségem. Az a választ kaptam, hogy más is fáradt. Tegnap egekben volt a vérnyomásom, nagyon rosszul voltam. De hulla nyugodtan videókat nézegetett, míg én elmosogattam. Már nincs is kedvem mondani neki, felnőtt embernek mondogatni kell ilyet?
2019. febr. 13. 10:46
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha már így lehet csicskáztatni, remélem annyi eszed volt, hogy legalább ne szülj és legalább te ne vidd tovább ezt a múlt századi mentalitást.



Off:

Valamelyik Elle-ben egy olvasói levélben azt írta valaki, hogy reméli, egyszer a magyar nők is egyenjogú partnerek lesznek. Nos, amíg mindent megcsinálsz, mert akkor senki s csinálná meg alapon, addig ezt ne várjuk el. Pláne, ha a gyerekek még ezt is látják otthon.

Arról már nem is beszélek, hogy amíg javarészt a phaszkalapokba lesz az átlag magyar nő rózsaszín ködösen szerelmes,nem a skandináv mentalitású muksókba, addig is kár reménykedni az áttörésben.

2019. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
96%
Most az3rt tok itt lógni, mert eb3det főz épp a férjem. Nem skandináv, de êltünk együtt házasság előtt, és letettü kaz alapokat, hogy mi együtt élünk, egy háztartásban.
2019. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
48%
Skandináv mentalitásút írtam, nem olyan származásút.
2019. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom eddig sem kellett semmit csinálnia otthon, így neki ez a megfelelő.
2019. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Nem érti, miért vagyok kész. Elmondtam most is neki, hogy fáradt vagyok. Nem érti, csak néz rám. Szerinte sok koffeint ittam, csak ennyi a bajom. Elmondtam,a koffein kellett, hogy túléljem a 14-16 órás munkanapokat. Kapcsolódjak ki. Mikor kérdeztem, hogyan és miként, mikor a gyerekre nem vigyáz, meghúzta a vállát és mondta, oldjam meg.
2019. febr. 13. 12:23
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

Szombat reggel a gyereket leadod neki, listát arról hogy mik a feladatok a hétvége, és szépen elmész egy hotelbe és vasárnap mész haza. Ha a gyereket nem mered rábízni (bár ha ez igaz, akkor válni kell mert alap lenne, hogy rá merem bízni a közös gyereket két napra az apjára) akkor viszed a gyereket is és kész.

Megmondod, ha nincs tisztaság és kaja vnap este az asztalon akkor ne aggódjon, nyomkodhatja a mobilt egész nap, mert te elválsz és nem leszel a csicskája. És pakolhat is!

2019. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező, itt te baxtad el, nem kicsit.

Olyan nincs, hogy ennek ne legyen előjele, legalábbis baromi kevés civil van, aki ezt úgy el tudja játszani, hogy egy jó emberismerőt is megtévesszen.

És még szültél is neki...

Itt egyedül a gyereket sajnálom, hogy akarva-akaratlanul ilyen szar, begyöpösödött mintát lát.

2019. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Már így utólag visszanézve az elmúlt évekre, igen, elrontottam. Nem kicsit, nagyon.

Megkaptam, hogy mivel elrontottam a pihenését, ne várjam, hogy ő majd itt csúszik előttem, meg megcsinálja a dolgokat.

2019. febr. 13. 12:31
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek...

Mégis mire vársz?

Nem fog változni a kedvedért, és nem is rejti véka alá.


Miért éri meg vele maradnod?

(Csak azt ne írd, hogy szereted, senki nem hiszi el!)

Így akarod leélni az életedet?


Igazából látszik, hogy még nem szenvedtél mellette eleget...

Majd amikor már elviselhetetlen lesz, lelépsz.

Ha még akkor sem, azt kell mondanom, hogy bolond vagy.

2019. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

ej haj akkor mutatok neked egy kérdést merőben hasonló a tiédhez :


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2019. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!