Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Háztartásbeli férjből tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háztartásbeli férjből tényleg kiábrándulnak előbb-utóbb a nők? Nem tekintenek rá férfiként? Mással is történt ilyen?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok itthon azért döntöttünk így mert a feleségem jobban keresett sokkal. Minden házimunkát megcsinálok, a gyerekeket viszem ide-oda.


a kapcsolatunk és a szex már nem olyan mint régen. leginkább semmilyen.. konkrétan 0. pedig próbálkozom..


ráadásul a munkahelyén nyomulnak rá a férfiak, és ahogy megtudják h háztartásbeli vagyok zöld lámpának veszik (ezt egy ismerősömtől tudom aki ugyanott dolgozik). tudom h sose csalna meg de azt is tudom h flörtölni szokott. ez viszont még jobban tönkreteszi a hangulatomat.

felvetettem h visszamennék dolgozni, de hallani se akar róla és csak veszekedtünk rajta. nem igazán tudom mit csináljak, v béküljek ki a helyzetemmel?


2019. júl. 9. 22:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%

"Hazaerek rend van vacsora a gyerekek okesak ..."


Tessék, erről beszélek.

Erre vagy jó a feleségednek.

2019. júl. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Összetenném a két kezem,ha több ilyen férfi lenne a világon,mint te.
2019. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesek azért a nők.

Ha a pasi van a gyerekkel otthon, legyen rend, gyerek letudva, estére kipihent legyen a pasi...

Bezzeg a szegény anyukáknak milyen nehéz otthon, egész nap ordít a gyerek, szalad a lakás, este fáj a fejük stb. Hmm, furcsa hozzáállás.

2019. júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

13# nő vagyok és nekem is ez szúrt szemet

😀 Aláírom, hogy minden gyerek más, és sokan nem tudják elvégezni a házimunkát egy tyogós mellett. De akkor fordítva se legyen elvárás,ha a pasi van otthon.

2019. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%

7es vagyok

Amig gyesen voltam volt vacsi rend tisztasag ugy h nem voltam hulla faradt.

Szervezes kerdese es az h a gyereked jo baba legyen 😉


Viszont zavart h a parom ezt termeszetesnek vette. Igy 1 ev utan befejeztem a hazitunderkedest es elfeleztem a hazimunkat vele csak h erezze a dolgot. Sot leleptem hetvegere h tudja milyen mennyi dolgom van.

Azota tisztel segit szo nelkul.

2019. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha a kisebb gyerek megy óvodába, akkor simán visszamehetsz dolgozni és akkor helyre áll a rend. A plusz pénzből meg futja takarítónőre pl.
2019. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem ez a rèsz nagyon nem tetszik:


"felvetettem h visszamennék dolgozni, de hallani se akar róla és csak veszekedtünk rajta"


Ez azèrt nem így kellene működjön, hogy egyedül ő döntsön ilyen kèrdèsekben. Neked is jogod van ahhoz, hogy úgy dönts dolgozni szeretnèl, ès akkor ehhez kellene megoldást találni. Nem rávágni, hogy hallani sem akarok róla, így van ès punktum.

Szerintem bele kènyelmesedett abba, amibe amúgy a fèrfiak szoktak, hogy meló után haza mennek a "kèszbe", ès leginkább csak a karrierjèvel kell foglalkoznia. Ha mindketten dolgoztok, akkor bizony több fog rá járulnia, de ez van.

Le kell ülnöd ezt komolyabban megbeszèlni vele.

2019. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy ferfi a szemeben...
2019. júl. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!