Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lelkileg kikészültem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg kikészültem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több éve vagyok együtt a párommal. Sajnos olyan természetem van, hogy ha dühbe gurulok csinálok hülyeségeket, főleg ha részeg vagyok.(agresszív is szoktam lenni) Így történt ez 2 alkalommal, hogy a párom előtt megcsókoltam a barátját ittas állapotban. Persze tudom, hogy ez nem kifogás.A párom megbocsátott mind a 2x. De a lelkiismeret nagyon furdal, egy r*b*nek érzem magam tőle. Gyűlőlöm magam, amiért nem tudtam uralkodni magamon. A párom előbb megbocsátott nekem, mint én saját magamnak. Hogy legyünk így boldog párkapcsolatban, amikor magamat gyűlőlöm ez miatt, ráadásul félek attól, hogy ezt visszafogom kapni, és abba belehalnék. Naponta többször rágondolok erre és ez már felemészt.

2019. júl. 26. 18:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Lelkileg kikészültem. Mit csináljak?"


Gyere le az alkoholról, és keress egy pszichológust.

2019. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket a nagyon jó válaszokat sokat segítetettek a lelki világomnak, akkor marad a híd
2019. júl. 26. 18:36
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Héé, én tök kedveset írtam!
2019. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök sem normális, ez sajnos tény.
2019. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Konnyebb volt megtalalni ezt a kerdest mint gondoltam. Nagy kamu az egesz szoveged, gondolom most is masnal hetyegsz de se itt se mashol ne keress mint mar a telefonba mondtam ;)
2019. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Rockarc ***** válasza:
77%

Hat kislany nem vagy egy egyszeru eset. Tobb volt ez, mint egy csok a havernak, ez kokemeny manipulacio volt es a baratod ellen iranyult. Nyilvanosan sertetted meg. Be kell valljam, ha nem is egy pofontol, de repulnod kene.


A problema a konfliktuskezeleseddel van. Gyerekkorodban el lettel kenyeztetve es egy bura alatt nottel fel. Nem tanultad meg, hogy mi van akkor, amikor a rozsaszin kod helyett szembe jon a valosag. Nem tudod feldolgozni, tultoltodsz. Pszichologus es duhkezelesi strategiak, azok fognak segiteni. Erdemes lenne a "gyerekszobadat" ujra berendezni, szukseged van ra meg, a parkapcsolatokat pedig addig ne eroltesd.


43F

2019. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
Köpd szembe magad,te nők szégyene!!!
2019. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem kellene alkoholt fogyasztanod es nem lennének ezek a problémák.. Vannak emberek akiket teljesen kifordít önmagából az alkohol.. Te az egyik ilyen vagy.. Ha inni akarsz mindeáron alkohol mentes sört igyál es meg marad a józan ész...
2019. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!