Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit higgyek / Kinek higgyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit higgyek / Kinek higgyek?

Figyelt kérdés

Tegnap találtam a postaládánkban egy levelet és egy rózsát. A levélben azt taglalja, hogy milyen jó volt az este a barátnőmmel.


2 éve vagyunk együtt. Az ő részéről volt már egy megcsalás, amit megbocsátottam, mert én is hibás voltam 1-2 dologban. Most viszont nem tudom, hogy mit higgyek. Nem kamu szagú ez a levél az internet világában? Vagy megint megcsalt?

Ő tagadja persze.


Ti mit tennétek a helyemben?



2019. aug. 20. 15:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát felteszem, el tudja mondani a barátnőd, hogy hol volt az este, és ha csak nem egy sötét sarokban kuksolt egyedül, akkor “leinformálható”...
2019. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Az a baj sokat kell utaznom a munkámból kifolyólag,szóval haza is kísérhette a kapu aljig vagy az ajtóig...Konkrét dátumot nem ír mikor történt.


Amolyan bocsánatkérő levél valakitől.

2019. aug. 20. 17:55
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánatkérő? Miért, h nem dugta elég mélyen, vagy mi...?

Am nemtom, ha én sumákolnék, sztem alap józan paraszti ész, h nem kísértetem haza magam a közös lakásig, minél kevesebbet tud rólam, annál jobb... főleg, h a barátnőd már megcsalt egyszer, szal gondolom ennél sokkal óvatosabban csinálná...

Nemtom, olyan fura, valahogy nem áll össze...

2019. aug. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nekem is, ahogy írod zavaros. De mi van ha nem volt óvatos?


Meg bennem van az, hogy mivan ha mégis megcsalt...

A srác akivel megcsalt a barátnőm ő tudja a címünket de neki se híre azóta.

2019. aug. 20. 18:35
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek a kapcsolatnak semmi értelme, nincs bizalom.
2019. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ramos ökle ***** válasza:
76%
Gondold már át! Veled történt már olyan, h valaki el akarta hitetni a nőddel, h volt veled valami? Mert velem nem, és sokaknak szintén. Szóval nem mondom, h lehetetlen, de elég kicsi a valószínűsége, h csak valaki minden alap nélkül próbál bezavarni egy ilyen hazugsággal.
2019. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!