Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Féltékeny vagyok egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok egy férfi feleségére. Ez miért nem elfogadható?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy én vagyok a szerető. Mindenkinek az a normális, hogy a feleség féltékeny a szeretőre, márha tudomására jut. Az miért nincs rendben, hogy én féltékeny legyek rá? Hiszen neki gyereki vannak tőle, vele él együtt, ő megkapta az egészet míg én csak egy kis szeletét.

Miért még is a feleség féltékeny rám? Én boldog lennék a helyében, ha az enyém lehetne.



2019. szept. 1. 22:43
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
97%
A 17 éves kislányunk megint beindult... Holnaptól végre jön az iskola és remélhetőleg abba marad a sok buta kérdése amiket feltesz a 43 éves külföldi apuciról mivel annyira viszket neki.... Szégyeld magad kislányom!
2019. szept. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
81%
Persze hogy féltékeny vagy, hiszen a pasi az ideje nagyobbik részét a családjával tölti, neked csak a morzsák jutnak. Én is féltékeny voltam a férjem előző feleségére, még akkor is, mikor már velem élt. Nincs ebben semmi szokatlan.
2019. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

#11 Nem 17 éves vagyok. Közel sem.


#9 Nehogy félre érts. Én nem menteni akarom magam. Egyszerűen ebből a helyzetből, ahol most én vagyok kicsit máshogy látom.

Nem bölcs döntés, egyáltalán nem az. Miért lenne bölcs döntés péládul 10 év közös munkáját, rengeted tervet, közös és jól működő egzisztenciát, a közös gyereke egészséges, nyugodt és traumáktól mentes felnevelését kidobni az ablakon, mérlegelés nélkül eldobni csak azért, mert a pasi hagyta futni egy kicsit magában az állatot két vagy több kört a réten?

Mert ez sokszor csak ennyit jelent. Egy férfi megcsalás valljuk be sokszor tényleg nem jelent mást, mint egy pillanatnyi szórakozást és nem a kapcsolat válságát.

Ezt nem mérlegelni pedig szerintem merő vakság, de leginkább rólad szól. Hogy nem vagy hajlandó megvizsgálni az okát, mert egyszerűen belegázoltak az egódba és a te egód fontosabb 10 év közös munkájánál, fontosabb a gyerekeidnél minden másnál a világon.

2019. szept. 1. 23:45
 14/42 anonim ***** válasza:
79%

Miért kell úgy tenni, mintha nem lenne megcsalás a kapcsolatokat 80%ban és mégis úgy tesz mindenki, mintha ez nem így lenne


Én ilyen statisztikát nem találtam,de egyébként is,ha a többség így is tenne akkor sem ez lenne a normális. Erkölcsi tartásról meg ilyenekről felesleges dumálni mert már elenyésző lassan az, aki ezeknek a tudatában van.

2019. szept. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
93%

"legfeljebb a nő birtoklási igényéből."


És neked miért van birtoklási igényed?

Boldog lennél, ha veled lehetne?

Téged is megcsalna.

2019. szept. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
78%

Nem az egorol szól... Hát nem tudom te hogy vagy vele de én szívesen dobok ki 10 évet az ablakon egy megcsalás után.

Semmi sem ok egy megcsalásra. De szerintem már jobb nem válaszolni mert már elkönyvelted magadban a magad igazát.

Remélem egyenesbe jön az életed és boldog leszel. :)

2019. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

#14 Nem érzed úgy, hogy az egyik kijelentésed üti a másikat?


"ha a többség így is tenne akkor sem ez lenne a normális" míg "Erkölcsi tartásról meg ilyenekről felesleges dumálni mert már elenyésző lassan az, aki ezeknek a tudatában van"


Tehát kijelented, hogy nincs tudatában senki azzal, hogy mit jelent az erkölcs, de mégse ez a normális. Hanem? Akkor micsoda? Az erkölcsösség ugye nem lehet a normális, mert nincs vele kapcsolatban senki, de ennek ellenére azt is kijelented, hogy a promiszkuitás se normális, hiába csinálja ezt szinte mindenki.

Pedig de, elárulom neked az a "normális" amit általában tesznek az emberek. Ez a normális éppen és nem azért, mert én azt mondom, hanem azért mert mindenki így tesz.

Mégha nem is feltétlen megcsalás formájában, de nem is monogám senki sem manapság. Mert a monogámia az, amikor választasz magadnak valakit és leéled vele az életed. Manapság ennek éppen az ellenzőjét látjuk.

Miből gondolod, hogy az aki a felnőtt élete nagy részében randizgatott, meg flörtölt és gyakran lefeküdt nőkkel majd meg fog változni és kisebb étvágya lesz 20 éves távlatban?

Szerintem nem lesz. Akarhatja tiszta szívéből, de nem lesz. Megkötheti a lovakat sokáig, de nem fogja így kényelmesen érezni magát sosem már ezután.


#15 Igen, miért ez furcsa? Furcsa, hogy ha van egy 12 szeletes torta, amiből eddig én csak 1-et kaptam, akkor boldog lennék, ha cserélhetnék a torta 11 szeletének a tulajdonosával?

2019. szept. 2. 00:10
 18/42 A kérdező kommentje:
#16 Ahogy érzed.
2019. szept. 2. 00:11
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Ahj de olyan hülyeségeket írsz.:( Attól hogy diplomatikus szavakkal írod, nem lesz értelme. De még ha nem általánosítanál az is javítaná a helyzetet. Esküszöm szenvedés olvasni azt amit írsz, de közben mindig kíváncsian nézek vissza. :/
2019. szept. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

#19 Akkor talán szedd össze a gondolataid és írd le, hogy hol tévedek szerinted, ahelyett hogy le "hülyeségezed".

Ne minősíts, hanem kritizálj. Kritizálni pedig érvek mentén lehet.

2019. szept. 2. 00:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!