Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Féltékeny vagyok egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok egy férfi feleségére. Ez miért nem elfogadható?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy én vagyok a szerető. Mindenkinek az a normális, hogy a feleség féltékeny a szeretőre, márha tudomására jut. Az miért nincs rendben, hogy én féltékeny legyek rá? Hiszen neki gyereki vannak tőle, vele él együtt, ő megkapta az egészet míg én csak egy kis szeletét.

Miért még is a feleség féltékeny rám? Én boldog lennék a helyében, ha az enyém lehetne.



2019. szept. 1. 22:43
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

#29 Tehát te azz mondod, hogy az a 20% valójában több ember csak kevesebb kapcsolat, mert nem szakítanak.

Én nem látom magam körül ezt a sok embert, akik nem szakítanak lépten nyomon, nem válnak mikor 5-6 éves a gyerek. Éppen az ellenkezőjét tapasztalom.

2019. szept. 2. 08:52
 32/42 A kérdező kommentje:

Éppen azt tapasztalom, hogy kötnek az emberek egy szövetséget egy vagy több nagy közös projektre, ház és gyerek és felúton vagy még ott sem ebből kiszállnak, felmondják ezt a megállapodást az esetek döntő többségében.

Értem, hogy nem minden kapcsolat megcsalás miatt ér véget, de kár lenne tagadni, hogy a szexuális forradalom óta létezik egy erő ami szétfeszíti ezeket a szövetségeket és ez az erő éppen a szexualis szabadság vagy szabadosság ma.

2019. szept. 2. 09:01
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Olyan a hasonlatod, mintha ellopnád mondjuk egy autóból a motorját és szomorú lennél, hogy csak ennyit sikerült, az eredeti tulaj meg igazán örülhetne, hogy eddig az övé lehetett és hogy nem az egészet vitted. Persze minden lehet jó is, ha elég empatikusan, picit más fényben és fejjel lefelé nézzük.
2019. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
82%

Nekem van szeretom (hazas no vagyok) de ha a szeretom feltekenykene, vagy presszuralna hogy hagyjam el a ferjem hihetetlen gyorsasaggal szakitanek (marmint a szeretovel).


Feltekenykedni minden esetben hulyeseg, de szeretokent ennek neha ez az odiuma amit a szereto bevallal. Elhagynam a ferjem a szeretomert? Kizart.

Nyilvan ezt nem kozlom a szeretommel leven akkor nem biztos, hogy maradna es ezzel gondolom a megcsalo ferjek is igy vannak. Szemet dolog de fut fat igerunk a szeretoknek, akiket sokszor szeretunk csak nem jobban mint a hazastarsunkat. Szemet dolog? Abszolut. Viszont szeretokent belemenni egy hazas pasival/novel egy kapcsolatban hasonloan nem az etika parnasszusa.


Ez egy ilyen jatek (szo szerint) amiben vagy hagyod magad hitegetni evekig, vagy kiszallsz. Ez viszont csak rajtad muliik.


37/N

2019. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem elfogadható hogy így érzel, érző ember vagy te is nem pedig valami programozható robot.

Az hogy én vagy mások elítélik valamilyen mértékben a házasságon kívüli viszonyt az egy teljesen különálló dolog ettől. Legalábbis én így gondolom.

2019. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod,hogy nem elfogadható?Szerintem nagyon sok nő szerető féltékeny a feleségre.Valahol ez egy normális érzés,főleg akkor,ha a szerető szerelmes a férfiba.Én is féltékeny voltam,vagyis inkább irigy a feleségre,de butaság volt.Most gondolj bele...nem elég egy szelet egy hazug áruló férfiból,aki hagyta elcsesződni a házasságát?Minek ilyesmiből 12szelet?
2019. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Neked tényleg az a bajod, hogy nem lehetsz jogosan féltékeny? Csak mert legyél nyugodtan, a különbség annyi, hogy az égvilágon senki nem fog sajnálni. Ugyanis ezt a helyzetet te választottad, és bármikor lehetőségedben áll kilépni belőle. Amennyiben a barátnőid, családod nem veszi komolyan ezt, azon ne csodálkozz.


Egyébként a megcsalások nagyobb részében tud róla a feleség, de már annyira nem érdekli, hogy szemet hunyt felette. Ha meg időközben kiderül, borul a bili, de az ritka hogy tud róla a feleség, és féltékenyen tűri. Illetve ahhoz nagy szerencsétlennek kell lenni.

2019. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Kár h a kérdező kommentjeit nem lehet értékelni. V szerintetek az is elég, ha minden válaszát provokatívnak jelölöm?
2019. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

#38

Ennyire nem tetszettek? Xd

2019. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát na most komolyan h lehet vki ennyire gyökér? :D
2019. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!