Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Féltékeny vagyok egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok egy férfi feleségére. Ez miért nem elfogadható?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy én vagyok a szerető. Mindenkinek az a normális, hogy a feleség féltékeny a szeretőre, márha tudomására jut. Az miért nincs rendben, hogy én féltékeny legyek rá? Hiszen neki gyereki vannak tőle, vele él együtt, ő megkapta az egészet míg én csak egy kis szeletét.

Miért még is a feleség féltékeny rám? Én boldog lennék a helyében, ha az enyém lehetne.



2019. szept. 1. 22:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Hiszen már érveltem... Egyébként te sem érvelsz magad mellett.

De nem baj, én érveltem csak el kéne olvasni és látni.

Világosodj meg:🌦️🌥️⛅🌤️☀️

2019. szept. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
#21 Nehéz megmondani, hogy hány ember ír és ki mit ír pontosan. Legalább írd le, hogy hányas válaszok a tied, hogy tudjak erre reagálni.
2019. szept. 2. 00:45
 23/42 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert harmadik félként te másztál bele egy házasságba, te raktad be a szekrénybe a gerincedet, nem a feleség. Tudtad mit vállalsz, rohadt álszent dolog ezen rinyálni...
2019. szept. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
#23 Hűha. "te raktad be a szekrénybe a gerincedet". És megmondod, hogy kinek ígértem meg, hogy nem történik ilyesmi? A feleségnek vagy a férjnek? Kinek tartozok én számadással? A jó istennek? Az erkölcsnek?
2019. szept. 2. 01:07
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

Te azt hol olvastad, hogy azt írtam volna, hogy számadással tartoznál bárkinek is?! Mert szerintem sehol....

Te írtad, hogy “mindenkinek az a normális, hogy...” és azért ez a normális mindenkinek, mert te vagy a pótkerék, nem a feleség, a feleség lett megcsalva nem te....gerinctelen dolog belemenni házas férfival egy “kapcsolatba” (a pasas se különb), ugyanazon oknál foga, amiért “mindenkinek az a normális, hogy a feleség a féltékeny”..lehetett volna benned tartás, vagy a lelkiismereted lehetne erősebb. Ha magaddal te el tudsz számolni és azt hiszed, hogy ez így tök oké, és neked is “járna” az, mint a feleségnek, az a te problémád. Lehetsz féltékeny, de szeretőként itt panaszkodni és sajnáltatni magad, rohadt szánalmas :)

2019. szept. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
73%

Nincs nagy motivációm elmagyarázni miért vagy gyökér mert lepontozással jutalmazzák a tényleges véleményeket


"14 Nem érzed úgy, hogy az egyik kijelentésed üti a másikat?



"ha a többség így is tenne akkor sem ez lenne a normális" míg "Erkölcsi tartásról meg ilyenekről felesleges dumálni mert már elenyésző lassan az, aki ezeknek a tudatában van"



Tehát kijelented, hogy nincs tudatában senki azzal, hogy mit jelent az erkölcs, de mégse ez a normális. Hanem? Akkor micsoda? Az erkölcsösség ugye nem lehet a normális, mert nincs vele kapcsolatban senki, de ennek ellenére azt is kijelented, hogy a promiszkuitás se normális, hiába csinálja ezt szinte mindenki.


Pedig de, elárulom neked az a "normális" amit általában tesznek az emberek. Ez a normális éppen és nem azért, mert én azt mondom, hanem azért mert mindenki így tesz."


Nem érzem úgy mert az egyik kijelentés volt a másik feltételezés ( 2.osztály, nyugodtan iratkozz vissza,bár csak foglalnád a helyet.)


Ha a bolondokhoz bezárnak akkor te vagy a normális vagy Ők?[mert ugye te azt mondod,hogy a többség cselekvése a normális] ( Egyébként a két szegmens közül mindkettő bolond lenne, szóval megint benne van a feltételezés)

2019. szept. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
2019. szept. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

#26 Igen, azt mondom. A normalitás pontosan, hogy a nagy átlagot, a sűrűbb mintát, az általánost jelenti.

Ha bezárnának bolondok közzé attól még nem válna normalitássá az ő viselkedésük, de ha a világon szinte mindenki bolond volna akkor igen, akkor az válna normalitássá.


Köszönöm a visszairatást 2. osztályba. Remélem most lesznek legalább annyira tehetséges és éles eszű oktatóim, mint jómagad.

2019. szept. 2. 08:34
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Te önként mentél nyitott szájjal abba a bizonyos erdőbe. A feleségnek bekötötték a szemét, kipeckelték a száját, és beledobták.

Ő át van vágva, te nem. Ezért.

Egyébként nem, nem normális maga a megcsalás. És maximum úgy van a kapcsolatok 80%-ában megcsalás, hogy ugyanaz az x réteg csal össze-vissza, kidobják, újba kezd, azt is megcsalja. Míg a 20% valójában több embert takar, csak kevesebb kapcsolatot, mert nem szakítanak.

És persze, biztosan nagyon boldog lennél, ha lebabáztál volna, aztán mikor a férjednek van egy kis ideje, megy más szájába mártani a kicsi őt. Igazi önmegvalósulás lenne.

2019. szept. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

#25 Pontosan erről beszélek. Feleségeként tök oké mindenkinek, hogy féltékeny, de szeretőként mélyen szégyelljem magam, ha így érzek és lehetőleg ássak egy gödröt és feküdjek bele.

El tudok számolni a lelkiismerettemmel. Nem érzem úgy, hogy bárkinek tartoznék bármivel, de nem is akarom szétrobbantani a családot azért mert így érzek.

Ezért is írtam feljebb, hogy a családtól nem veszek el semmit legfeljebb a feleségtől néha egy pár órát.

2019. szept. 2. 08:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!