Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek meg lehet bocsátan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet bocsátani a megcsalást? Van itt olyan akinek sikerült?

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 07:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
87%
Sosem tudod megbocsátani.Tapasztalat,amiért régen max a számat húztam utána már egy egy mondaton fenn akadtam.Megcsókolni is nehezemre esett, ha levetkőzött már akkor undorom volt de nagyon szerettem, talán ma is szeretem mert nem tudom elfelejteni sem őt, sem amit velem tett.Akkor tudatosult bennem hogy ennek vége mikor az első pofon elcsattant egy veszekedés alkalmával, pedig előtte a kezem se emeltem rá 😣.Próbált mindenben a kedvemben járni, de nem tudtam megemészteni a dolgokat bármennyire is akartam.. Nagyon sajnálom hogy így lett vége mert talán életem szerelme volt, akiért bármit megtettem😭!
2019. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
36%
A legtöbb férfi egy utolsó fereg..a nok turjenek el mindent míg ök szetcsalnak mindenkit (már akinek van erre lehetosege)
2019. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
83%
Én megpróbáltam, mert nagyon szerettem. De nem sikerült, egyszerűen olyan mértékben haragudtam rá, a mai napig nem tudtam kiheverni valamilyen szinten, pedig 2,5 éve volt és 2 éve ugyanazért, akivel megcsalt (mily meglepő) ki is rakott.
2019. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a kérdés, megbocsátható-e. Hanem az, hogy létezik-e még utána jó párkapcsolat. Erre szerintem egyértelmű nem a válasz, mert a bizalmat csak egyszer lehet eljátszani, és nem építhető újjá.


Volt egy exem, sok évig jártunk, hatalmas szerelem volt, csak aztán Kiderült, h pár hétig a barátnőmmel csalt. Ennek már 10 éve, megbocsátottam neki, nem haragszom. De bízni már nem tudnék benne.

2019. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!