Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek meg lehet bocsátan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet bocsátani a megcsalást? Van itt olyan akinek sikerült?

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 07:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
47%

Megcsalás és megcsalás között is van különbség, kérdés milyen megcsalásról van szó. Egy alkalmas félrelépés, vagy esetleg több éves, akár 5-6 év, állandó partnerrel szerelmi viszony. Ott már tudatos átverés, becsapás van, ott már érzelmek vannak. Arra készül, tervez, tőled vesz el időt, amíg te otthon vagy és várod, ő mással van.

Ezeket ki hogyan tolerálná?

2019. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem lehet. Igénytelenség és aljasság keveréke a megcsalás, én undorodok az erre vetemedő emberektől. A szerelmem is meghalna iránta, hiszen nem tudnám megcsókolni, nem lennék képes lefeküdni vele az undor miatt, amit éreznék.
2019. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
73%

A párkapcsolat alapja a bizalom. Két ember úgymond "eggyé" válik - egy csapattá. Két társsá, akire bármikor lehet számítani.


Biztos van olyan, aki meg tudja bocsájtani a félrelépést. Olyan is előfordulhat, hogy a csaló fél rájön a hibájára, és soha többé nem tesz újra ilyet.


De a legtöbb esetben ez túl nagy törés. Ha meg is bocsát, általában csak ideig-óráig vannak együtt, mielőtt végleg szakítanak.

2019. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem mindegy miért csalták meg a nőt. Egyes hülye nők pl szexmegvonással büntetik a férfit.
2019. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
Egy kérdésem van: mégis minek kellene megbocsátani?
2019. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
Én anno megbocsátottam. Aztán lett még egy. Azt is. És a következőt is, stb. Tini (20-as eveink eleje) szerelem volt, szóval az másabb, de mikor normálisan megkérdeztem, hogy miért, az volt rá a válasz, minden oké velünk, nem hianyzik semmi, de tudja, hogy úgyis megbocsátom, nincs visszatartó erő, minden haver ezt csinálja, akkor miért maradjon ki a jóból?
2019. szept. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
81%
Amit sose értettem az az, hogy miért mindkét fél hibája. Ez csak áldozat hibáztatás. Mindig az a hibás, aki megvsalja a másikat. Ha probléma van a kapcsolatban meg kell beszélni, ha nem megy akkor szakítás. A megcsalás az egyik legundorítóbb dolog. Megbízol a másikban, minden téren, kb. Az életedet is rábíznád, ő meg más ágyában köt ki. Hátbatámadas. Én elfelejteni sem tudnám, utána mindig ott motoszkálna, sose tudnék utána teljesen megbízni a másikban. Ha egyszer megette, miért ne tenné meg máskor is.
2019. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

Ha valaki nem érzi jól magát egy kapcsolatban, arra nem a megcsalás a megoldás, hanem változtasson rajta, ha nem lehet akkor szakítson és utána azzal fekszik le akivel akar. Ezért nem értek egyet azzal, hogy a megcsalás mindkét fél hibája.


Azt is furcsálom, ha valaki megcsal valakit, miért akar visszamenni? Aki nem érzi jól magát monogám kapcsolatban és szeretne más férfival/nővel együtt lenni azzal nincs probléma, csak beszéld meg pároddal, hogy neki is megfelel így.


Előbbiek miatt megcsalást nem tudnám megbocsátani, mert hatalmasat csalódnék, átverve érezném magam, és oda a bizalom. Bizalom nélkül pedig nem működik egy kapcsolat.

2019. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Bence_ ***** válasza:
43%

Megértheted a másik, motivációját, döntéseit, a te szerepedet.

Elfogafhatod ezeket de utána változz, változatok különben ugyan ide lyukadtok ki megint.

2019. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
64%
Részemről is megbocsájthatatlan. Párommal is megbeszéltük hogy ha az egyikünk megcsalja a másikat akkor biztos hogy nem folytatjuk.
2019. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!