Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha ti lennétek a szerető, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti lennétek a szerető, és kiderülne, hogy a szeretőtök elveszi feleségül a barátnőjét, akkor kitálalnátok neki?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy képes valaki erre mindkét nővel.szerintetek nem érdemli meg a férfi hogy lebukjon,valamimt a nö,hogy, tudja ki fogja elvenni?
2019. szept. 17. 17:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad hogy barátnője van?Ha igen,akkor számithattál rá,hogy nem téged fog elvenni,ez esetben hallgatni kell.Ha meg nem tudtad,az más.Akkor ki lehet tálalni.
2019. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Neked könnyebb mint a leeendő arának,te ismered a félrekrós énjét is..megbíznál benne?
2019. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
94%
Hát úgy, hogy fogadd el, hogy te voltál a szerető a másik nő meg a feleségnekvaló, ez a tapasztalat a későbbiekben a hasznodra válik, gondolom máskor majd nem kezdesz foglalt férfival, sennyi.
2019. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Meg ilyen pasi igazából se neked se a másiknak nem jó, ha te lennél a feleségnekvaló most akkor téged csalna, kell hagyni szépen menni, van ennél jobb.
2019. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasikat b @zásra használjuk,ezt minden nő tudja 25,max 30 év felett.
2019. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
79%

Attol neked miert lesz jobb? Hol volt a noi szolidaritas amikor d.gtal vele?

En nem szoltam, tudtam "hol a helyem". Szimplan kileptem mert nagyon megszerettem.

2019. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
82%

Én soha nem lennék szerető, mindig hűséges vagyok.


De tegyük fel, hogy ha egyszer mégis. Akkor elmondanám neki, hogy legyen esélye egy normális férfihoz az életben, és ne egy hűtlen alakkal kösse össze az életét.


Arra készülj fel, hogy ettől nem fog a karjaidba omlani a pasi. Szinte biztos, hogy ezzel a viszonyotoknak is vége lesz. De így lesz jó, mindenki azt kapja, amit megérdemel.

2019. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
46%
Istenem, de buta vagy...
2019. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
76%

Ez most komoly? Te tisztában vagy/voltál a szerepeddel erre fel vagy háborodva és bosszúért kiáltasz? Nem hiszem el. Persze ezt nem önzőségből teszed hanem, hogy másik növel jót tégy, felvilágosítsd kivel van. Így már érthető. De miért most indult be a lelkiismeret amikor házasodni készül? Eddig nem zavart milyen pasival van a másik nő, aki csalja, na meg az sem, hogy épp te b sz d szét a kapcsolatukat?

Egyetlen akit sajnálni lehet a másik nő. Te a paival egybe illetek.

2019. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
52%

Áh, dehogy van neki lelkiismerete. Nem azért akar kitálalni, hanem mert nem lehet az övé a pasi:


"Örülnöm kéne,hogy ő nem az én párom? vagy hogy dolgozzam föl ezt a történetet? :(


Mert most jött rá, hogy mégsem ő lesz az elsőszámú, mégis a másik nő a fontosabb, így akkor barmoljuk szt a kapcsolatukat. Tipikus, a dühös szerető aki "segíteni" akar a barátnőn/feleségen. Addig ameddig őt d.gta, addig nem zavarta, hogy van egy kapcsolata, csak most ébredt föl a drága.


Csak azt kapod amit megérdemelsz, majd a szeretőd is megkapja amit megérdemel!

2019. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!