Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha ti lennétek a szerető, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti lennétek a szerető, és kiderülne, hogy a szeretőtök elveszi feleségül a barátnőjét, akkor kitálalnátok neki?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy képes valaki erre mindkét nővel.szerintetek nem érdemli meg a férfi hogy lebukjon,valamimt a nö,hogy, tudja ki fogja elvenni?
2019. szept. 17. 17:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
19%
Ne tálalj ki, hiszen eleve úgy mentél ebbe bele, hogy tudtad, miről szól ez az egész. Szerető vagy, ebből sosem lesz értékes, normális kapcsolat, de az is biztos, hogy nem éreznéd magad jobban attól, ha elmondod a feleségjelöltnek, hogy mi a szitu... még ha szakítanának is, ezek után akkor sem téged választana a pasi.
2019. szept. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
53%

Igen örülnöd kène. Mègis minek neked egy ilyen "szèlhámos" pali? Csalja azt a nőt, akit el akar venni. Mit vársz az ilyentől? Hogy te majd különleges leszel ès veled nem teszi meg?

Ha egy csepp önbecsülèsed is lenne, bele se mèsz a dologba. Ha még mègis, max arra jó, hogy elüsd vele unalmas perceid, de párkapcsolatot remèlni nem szabad.

2019. szept. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem pedig tálalj ki. Női szolidaritás is van a világon.
2019. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
81%
Ha én lennék az a nő, akit elvenni készül a pasi, én tudni akarnám.
2019. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

+1 pont 24-esnek.

Hánynék, ha nem szólnék semmit, és belemenne a házasságba egy ilyen görény pötsfejjel. (akkor is, ha én voltam a szerető.)

2019. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
46%
OK, tálaljon ki, de miért nem akkor tette amikor őt dugaszolta? Hagyjuk már!
2019. szept. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
67%

Irigy vagy mert most tudatosult benned amit eddig is sejtettél hogy csak ürítőtartály vagy ebben a felállásban.

Lépj tovább nyomorult!

2019. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
100%
Mondd el! Én esküvő előtt állok pont és mindenképpen szeretnék tudni róla, örülnék ha szólna valaki.
2019. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem pedig tudnia kell a feleségjelöltnek arról, hogy éppen készül tönkretenni az életét ezzel a majommal. Én a helyedben elmondanám neki, a hapsit pedig meneszteném örökre.
2019. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
60%

Csak az a gond, hogy a kérdezőnek így is kellene ez a sz.rházi. Nem szolidarításból borítana, csak megszerzési vágyból. Ha szolidáris lett volna, nem várt volna idáig, hanem az elején szólt volna.

Azzal nincs gond, ha szól a szerető, csak ne állítsa be magát áldozatnak és ne bújjon holmi segítő szándék mögé. Akkor talán hiteles lenne, de így csak dühtől vezérelve, számomra csak egy utolsó próbálkozás, hogy megszerezze a csaló "szerelmét".

2019. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!