Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi volt az eddigi legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legdurvább megcsalás amiről hallottál?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 21:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/152 anonim ***** válasza:
42%

Ezeken a sztorikon en csak rohogok.

Kruja a tesoja nojet, meg miegymas. Ilyen szarsagok is csaj ilyen jellegu csaladban tortenhetnek meg... :D tehat eltudom kepzelni a szinvonalt. Mivel nalunk ez teljesen elmepzelhetetlen hogy en a noverem pasijaval csinaljam adott esetben. Teljesen elkepzelhetetlen.

2019. dec. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/152 anonim ***** válasza:
32%
A szeretőm egy házas nő. A férje éppen árulta a kocsiját én meg venni akartam. Gondolkodtunk hogy hozzuk össze hogy ne legyen bukta. Aztán simán felhívtam mint vevő érdeklődni a kocsi miatt. El is mentem megnézni, aztán belealkudtam az árba hogy rakassa fel a téli gumikat. Belement elvitte a kocsit a gumishoz. Én meg azonnal megkurtam a felségét a közös ágyukban. 😂
2019. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/152 anonim ***** válasza:
85%

Mekkora nagy sztar vagy utolso.

Legalabbis ezt kepzeled magadrol.

De nem vagy az eggyaltalan.

Ki se mondom meg arra sem vagy meltó

2019. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/152 anonim ***** válasza:
81%

Ugyan már...te elhiszed, lehet hogy egy 16 éves srác kreálta álomról ír...Itt mindenki azt ír amit akar.

Ha meg igaz...remélem a férj rájön, és jól megver!!

2019. dec. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/152 Ollókezű Edward ***** válasza:
91%
A városban, ahol lakom, egy 70-es öregember csinált gyereket a szeretőjének. El sem tudom képzelni, hogy mit érezhet a felesége, ha tudja. Bár mondjuk akkor legkésőbb tudni fogja, ha elkezdik vonni a gyerektartást. mondjuk eddig is féltékeny volt a nő, de le volt írva mindenféle paranoiás hülyének. Aha, nyilván. Hát most már kézzel fogható bizonyíték is lesz.
2019. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/152 anonim válasza:
99%

8 év házasság,2 közös gyerek.

Aztán a srác csalni kezdte a feleségét,aki be is adta a válást.

Mire a válást kimondták a szerető már csak ex volt,TERHESEN!

Mire a baba megszületett a következő csaja is terhes volt,de ezt a gyereket csak DNS teszt után ismerte el,addig nem.

Egyébként mire ez a 4.gyerkőce megszületett,a legújabb pár is már terhes volt.

Tehát 5 gyerek 4 nőtől!!!

És egyikkel sincs már együtt.

És 4 gyerekkel biztosan nem tartja a kapcsolatot!

Nem tudom,lehet az 5.el se!!!

2019. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/152 Ollókezű Edward ***** válasza:
99%
46-os: Azért össze-vissza csinálni a gyerekeket már egy teljesen más szint. És legalább fogják tudni, hogy ők egymás féltestvérei? Szintén az én városomban volt olyan, hogy a féltestvérek nem tudtak arról, hogy azok, 16 évesen összejöttek, és a felnőttek erről nem tájékoztatták őket. A feleség a szeretőre, a szerető a feleségre mutatott, hogy az ő dolga, hogy elmondja a gyerekének, hogy mi a helyzet, gyakorlatilag büszkeség meg egó-témát csinálva az egészből.
2019. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/152 anonim ***** válasza:
98%
Egy ismerősöm a kolegája feleségét dugja. A 2 kollega néha összejár iszogatni. A nőnek a mostani férjétől 1 gyereke van,de az előző urától van még 2.
2019. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/152 anonim ***** válasza:
22%
én inkább azon röhögök, hogy mennyi ember elhiszi ezeket a történeteket és lefogadnám hogy egy igen szép része kamu XD
2020. jan. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/152 anonim válasza:
91%

Számít, hogy kamu vagy nem? A lényeg a story.


Nekem is volt egy ismerős csaj, aki valami baromságon összeveszett a pasijával és a nászéjszakát a csaj egy idegen pasival töltötte, a férje meg a csaj hugával.

De azóta jól megvannak és állítólag többször nem csalták meg egymást.

2020. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!