Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? Mitevo legyek?

Figyelt kérdés
Parommal évek óta együtt vagyunk, Mindent megkapok tőle minden teren, nagyon szeret engem és én is úgy, egészen eddig nem is fordult volna olyan elő, hogy bárki másra felfigyeltem volna, szinte beszélgetni sem nagyon beszélgettem más férfiakkal az évek alatt csak régi ismerősökkel pár mondatot futólag. Viszont pár hónapja el kezdett nyitni felem egy régi gyerekkori ismerősöm, elostor csak megdicsérte a képem , ritkán beszéltünk pár sort stb és ennyi. Időbe viszont egyre többet kezdett bokolni és udvarolni, amit hagytam ugyan de nem viszonoztam. Hiú vagyok és szeretem ha bokolnak nekem viszont én sose viszonoztam senkinek, és nem jelentett semmit . Neki először nehéz volt ezt megállni mert... nagyon megtetszett és vonzott engem ez a fiú. Sajnos az elmúlt időben többször is próbált randevura invitalni, flortolt, amit egy ideig sajnos nem vetettem meg, úgymond nem szóltam le, de persze nem is viszonoztam továbbra sem, azaz inkább olledelems voltam vagy viccesre vettem a dolgot. Viszont belül egyre jobban éreztem, hogy élvezem és tetdzik nekem. Legutóbb már szerelmet vallott nekem, persze ez elég komolytalan amúgy is , szóval megmondtam hogy elég volt, hogy hagyja abba mert barátom van meg mindig hűséges vagyok és szeretem ot. Ezt azóta kétszer is megmomdtam már neki, úgy látom talán végre próbálja elfogadni ... viszont azóta belebetrgedtem a lelkoosmeret furdalásba! És nem azért amit tettem hiszen nem találkoztam vele nem vettem igazán fel a flortot de mégis... megvagyok ijedve, és szégyellem, hogy ilyen szintű vonzalmat érzek a parom mellett valaki iránt, hónapok óta egyre cssk erősödik:( Mit tegyek , hogy tudom ezt magamból kitörölni ? Ezzel a fiúval amúgy se lehetne komoly dolog mert nagy nőcsábász, és belül elég komolytalan. Meg hat van a parom . De tudom hogy ha szingli lennék , már reg találkoztam volna vele, sot konkrétan egész nap a fejemben van milyen lehetne vele. Szóval hiába hajtom el mindig, de közben ezt érzem és ez borzaszto, rettenetesen szégyellem magam és meg vagyok ijedve...25N
2019. okt. 6. 23:19
1 2 3 4 5
 21/46 Rockarc ***** válasza:
100%

Sokan elik ugy az eletuket, hogy belemerulnek a napi rutinba, hogy agyilag ne farasszak magukat a szuksegesnel jobban. Ezert vannak, hogy doglenek a TV elott, elmennek iszogatni stb. Szellemi es erzelmi csapda ez. Ebbol kene kirangatnod magad es a baratod. Vagy kijottok belole, vagy egyutt sullyedtek el. Az mar egy jo dolog, hogy felismerted, hogy adhoc modon nem erdemes parkapcsolatban elni, ide tobb tudatossag kell. Beszeld meg vele.


43F

2019. okt. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Mit takar a tessék lássék módszer?

De, már le ültem vele többször beszélni erről, hogy bennem kissé lecsökkent a vonzalom és dolgozzunk ezen. Azt mondja ő is sokszor elfelejt tenni de igyekezni fog.

Én edzem, csinos ruhákat veszek fel, dolgokat súgok a fülébe, egy egy egy szexi képet küldök, próbálok úgy viselkedni olyankor mint ami anno vonzotta bennem őt.

Nőnek lát de, rosszul írtam ezt le!!! Mindig ezt hangoztatja meg érezteti, de nyilván már nem mér úgy végig, nem akad meg a pillantása rajtam ÚGY, nem csábul el szenvedélyesen, iknább cuki pár vagyunk már.

2019. okt. 7. 00:31
 23/46 A kérdező kommentje:
* mint amit ő benne vonzottam anno
2019. okt. 7. 00:33
 24/46 A kérdező kommentje:

Lehet igen megfáradt a sok hétköznapi gond mellett a kapcsolat, de felismertem és szeretnék tenni érte. Futhatnék a másim fiúhoz de tartom magam mert inkább a kapcsolatomban szeretném újra ezt elérni.

Próbálom elcsábítani újra, de ha nála is már átalakult a szerelem most minden alkalommal jelezzem, hogy hé flörtölj velem, viszonozd a játékot, meg na tudod most kéne ez meg az? Néha összejön ez a dolog, de nem egyszerű...

2019. okt. 7. 00:36
 25/46 Savlekotő ***** válasza:
100%
Nem fogod ugye h mind ketten kellettek a javításhoz közösen kell tenni meg kell beszélni,ha meg volt és ugyan ugy nem javult el kell gondolkodni h miért nem, ha csak te akarod ő meg nem,mert neki ez így kényelmes,meg ette a rosseb nem csoda h jött más a képbe nálad. Erről beszélünk,h ez már mindkettőtöktől megszokás lehet, és ha nem együtt akarjátok megoldani előbb utóbb v te v ő léptek félre ..
2019. okt. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

Furi de ő extrán hűséges, ő se lépne félre, inkább csak belekényelmesedik ebbe.

Niylván én meg más típus vagyok, szeretném fent tartani a pezsgést. Jó én megcsalni nem fogom és el hagyi sem, akkor próblkozom hátha sikerül felébresztenem benne a vadászösztönt, ha meg nem, magamra vethetek, hogy valamit nagyon elronthattam.

Oké értem temessem el a kapcsolatom, az eddigi dolgokat, terveket, a közös dolgaink...

2019. okt. 7. 00:49
 27/46 Savlekotő ***** válasza:
65%
Milyen közös mikor egy másik pasin jár már a fejed,lesz majd több ilyen pasi,elképzeltél egy álomvilágot egy idillt,de tenni kellett volna időben,nem akkor mikor már csak a megszokás tart össze vele,ha boldog lennél vele nem jött volna semmilyen nőfaló v semmilyen másik pasi.. 25 évesen még nem késtél el,de ha te igy akarsz élni,h rutinból vagy vkivel, ,és közben majd másokra izgulsz lelked rajta ,én már vén fejjel tudom h nem éri meg a langyos szarban ülni mert beömlik a szánkba
2019. okt. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

A másik pasi az álomvilág meg az idill.

Évek után mutass nekem egy olyan kapcsolatot ahol lángol a szenvedély!

Nem csak a megszokás, a szeretet tart minket össze

Tudom, hogy az nem elég, de valahol ott van még az a szerelem is én bízom benne

Megpróbálom jobban előcsalni belőle, hátha sikerül ezt visszahozni, és megoldódna az egész...

2019. okt. 7. 01:11
 29/46 A kérdező kommentje:
Minden kapcsolatban ennyi idő után ez lesz, ezért akkor mindig szakítsak az éppen aktuális párommal? Erről kéne szóljon az élet? Azért ezt nem hiszem...
2019. okt. 7. 01:12
 30/46 Savlekotő ***** válasza:
35%
Akkor további jó kínlódást de ne írj ki kérdést fél év múlva majd a következő uj pasiról akitől benedvesedett az alsó neműd meg bizseregsz miközben a megszokott pasitól meg továbbra sem de hát jo ez mert a sok közös tervet ki kell pipálni.. Ez a mostani pasi két perc alatt leszedné a bugyidat ha egy szobába lennétek,olyan szomorú h vki ilyen vak legyen..
2019. okt. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!