Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? Mitevo legyek?

Figyelt kérdés
Parommal évek óta együtt vagyunk, Mindent megkapok tőle minden teren, nagyon szeret engem és én is úgy, egészen eddig nem is fordult volna olyan elő, hogy bárki másra felfigyeltem volna, szinte beszélgetni sem nagyon beszélgettem más férfiakkal az évek alatt csak régi ismerősökkel pár mondatot futólag. Viszont pár hónapja el kezdett nyitni felem egy régi gyerekkori ismerősöm, elostor csak megdicsérte a képem , ritkán beszéltünk pár sort stb és ennyi. Időbe viszont egyre többet kezdett bokolni és udvarolni, amit hagytam ugyan de nem viszonoztam. Hiú vagyok és szeretem ha bokolnak nekem viszont én sose viszonoztam senkinek, és nem jelentett semmit . Neki először nehéz volt ezt megállni mert... nagyon megtetszett és vonzott engem ez a fiú. Sajnos az elmúlt időben többször is próbált randevura invitalni, flortolt, amit egy ideig sajnos nem vetettem meg, úgymond nem szóltam le, de persze nem is viszonoztam továbbra sem, azaz inkább olledelems voltam vagy viccesre vettem a dolgot. Viszont belül egyre jobban éreztem, hogy élvezem és tetdzik nekem. Legutóbb már szerelmet vallott nekem, persze ez elég komolytalan amúgy is , szóval megmondtam hogy elég volt, hogy hagyja abba mert barátom van meg mindig hűséges vagyok és szeretem ot. Ezt azóta kétszer is megmomdtam már neki, úgy látom talán végre próbálja elfogadni ... viszont azóta belebetrgedtem a lelkoosmeret furdalásba! És nem azért amit tettem hiszen nem találkoztam vele nem vettem igazán fel a flortot de mégis... megvagyok ijedve, és szégyellem, hogy ilyen szintű vonzalmat érzek a parom mellett valaki iránt, hónapok óta egyre cssk erősödik:( Mit tegyek , hogy tudom ezt magamból kitörölni ? Ezzel a fiúval amúgy se lehetne komoly dolog mert nagy nőcsábász, és belül elég komolytalan. Meg hat van a parom . De tudom hogy ha szingli lennék , már reg találkoztam volna vele, sot konkrétan egész nap a fejemben van milyen lehetne vele. Szóval hiába hajtom el mindig, de közben ezt érzem és ez borzaszto, rettenetesen szégyellem magam és meg vagyok ijedve...25N
2019. okt. 6. 23:19
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
35%

Na akkor jövök én. Több mint 5 éve együtt vagyunk,borzasztó sok nehéz pillanat volt (anyagiak miatt). Több mint 5 év de a mai napig úgy mérjük egymást végig,mintha az első találkozás lenne. A mai napig megy a borzongás.Ha társaságban vagyunk és kicsit távolabb egymástól,összepillantunk(ettől olvadoznak a többiek) .Otthon sem megyünk el egymás mellett úgy,hogy ne érintsük meg a másikat. Elég ha megcsókol egyszer,abbol már szex lesz. Szerelemmel szeretjük egymást,emellé egy nagy adag szexuális energia/vonzalom társul (bárhol,bármikor 😀😀 ) Ez csak akkor kellemetlen,ha pl.vendégeink vannak (akkor el kell bújni fürdőbe,nappaliba egy gyors numerára nak,elég csak összenéznünk,egyikünk kilibben majd a másikunk kis idő múlva követi) Ez most tapló dolognak tűnik,de há ez van 😂😂

Szerintem elég hamar ráuntál a párodra.

2019. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Nagyon irigylem az utolsó kommentelot!!! Én imádnam ah iylet a parommal de ilyen már nagyon rég volt , már nem vevő ezekre sajnos.

Én tuzesebb természet vagyok, o viszont elég nyugodt lusta , ami nem baj, de az igen, hogy njncs köztünk szenvedély hiába próbálom csempészni a dolgot. Utolsó előtti : elirtam azt a mondatot de már javítottam , uhy értettem azt elő idézni benne amit ő érezhetett anno és amire o fel izgult ! Ha már csokokozas lenne örülnek de ritka és azt sem szenvedéllyel jó érzéssel csinálja . Úgy érzem fiatal vagyok ahhoz hogy már ne éljek át vad szenvedélyt/ vonzalmat . Persze ezt elsősorban a paromtol várnám el nagyon...

2019. okt. 7. 18:52
 43/46 anonim ***** válasza:
49%
omg nehogymár elhidd amit az utolsó írt 😂
2019. okt. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 Savlekotő ***** válasza:
Lehet h neki is van más,azért nem vevő rád már,mert ha konkrétan meg se csókol és azt se jo érzéssel teszi,tuti nem lesz ez megoldva mert mind a ketten kifelé mennétek, mit is akarsz te megmenteni,persze h ráizgulsz mr nőfalóra holnap meg a pizza futárra mert attól is két percben többet kapsz lehet mint akivel élsz.
2019. okt. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

#43

Pedig elhiheti,mert van ilyen ☺ csak mi 22 évesek vagyunk hanem 37 és 39. Mi egy picit másként gondolkodunk mint a fiatalok,nem az a lényeg,hogy huu még a 300 megdugott személyből csak 80 van meg,nem maradhatok egy mellett... És tudod,ha nem laposodnak bele egy kapcsolatba,akkor bizony fentartható a tűz ☺

2019. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Jav..mi nem 22 évesek vagyunk
2019. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!