Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? Mitevo legyek?

Figyelt kérdés
Parommal évek óta együtt vagyunk, Mindent megkapok tőle minden teren, nagyon szeret engem és én is úgy, egészen eddig nem is fordult volna olyan elő, hogy bárki másra felfigyeltem volna, szinte beszélgetni sem nagyon beszélgettem más férfiakkal az évek alatt csak régi ismerősökkel pár mondatot futólag. Viszont pár hónapja el kezdett nyitni felem egy régi gyerekkori ismerősöm, elostor csak megdicsérte a képem , ritkán beszéltünk pár sort stb és ennyi. Időbe viszont egyre többet kezdett bokolni és udvarolni, amit hagytam ugyan de nem viszonoztam. Hiú vagyok és szeretem ha bokolnak nekem viszont én sose viszonoztam senkinek, és nem jelentett semmit . Neki először nehéz volt ezt megállni mert... nagyon megtetszett és vonzott engem ez a fiú. Sajnos az elmúlt időben többször is próbált randevura invitalni, flortolt, amit egy ideig sajnos nem vetettem meg, úgymond nem szóltam le, de persze nem is viszonoztam továbbra sem, azaz inkább olledelems voltam vagy viccesre vettem a dolgot. Viszont belül egyre jobban éreztem, hogy élvezem és tetdzik nekem. Legutóbb már szerelmet vallott nekem, persze ez elég komolytalan amúgy is , szóval megmondtam hogy elég volt, hogy hagyja abba mert barátom van meg mindig hűséges vagyok és szeretem ot. Ezt azóta kétszer is megmomdtam már neki, úgy látom talán végre próbálja elfogadni ... viszont azóta belebetrgedtem a lelkoosmeret furdalásba! És nem azért amit tettem hiszen nem találkoztam vele nem vettem igazán fel a flortot de mégis... megvagyok ijedve, és szégyellem, hogy ilyen szintű vonzalmat érzek a parom mellett valaki iránt, hónapok óta egyre cssk erősödik:( Mit tegyek , hogy tudom ezt magamból kitörölni ? Ezzel a fiúval amúgy se lehetne komoly dolog mert nagy nőcsábász, és belül elég komolytalan. Meg hat van a parom . De tudom hogy ha szingli lennék , már reg találkoztam volna vele, sot konkrétan egész nap a fejemben van milyen lehetne vele. Szóval hiába hajtom el mindig, de közben ezt érzem és ez borzaszto, rettenetesen szégyellem magam és meg vagyok ijedve...25N
2019. okt. 6. 23:19
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
81%
Totál egyet értek az utolsó válaszolóval. Kérdező, te pedig menthetetlen vagy 😀 észre sem vetted a tanácsokat csak a csavorol aradozol... Semmi értelme a kapcsolatodnak, tanulj egy kis onismeretet, ez nem szerelem.
2019. okt. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

Képzeld észre veszem, de már írtam, hogy szoktunk randizgatni, de akkor sem vonzódom már hozzá így mint ehhez a fiúhoz, pedig SZERETNÉK! A randi nem elég...

És de tudom mi a szerelem mert csak iránta éreztem a szerelmet 4 éven át, hidd el nem direkt csinálom ezt.

Nem fogom elhagyni a párom egy olyan nőfaló pasiért akivel csak ideig óráig lenne egy vad kapcsolat és aztán ennyi, inkább szeretnék as vonzalomban visszatalálni hozzá, mert valaha iránta is így vonzódtam.

És igenis szivesen fogadok tanácsokat!

2019. okt. 6. 23:53
 13/46 Savlekotő ***** válasza:
0%
A randi nem elég... Persze mert elkéstél,elkéstetek... Már kuka mert bele szartatok nem tettetek érte megszoktátok. Ne haragudj az meg h nem hagyod el agy nő falóért ultra gáz,nem helyette hülyének nézed kihasználod lefekszel vele mint egy darab fa, és majd ha akad jobb lelépsz. Mert jönni fog,mert te már rég túl léptél a kapcsolatodon különben nem minden szavaddal a nőfalót Istenítenéd hanem a párodat, lélekben te már megcsaltad és gyanítom meg fogod fizikailag is, azért is jött a másik pasi képbe.
2019. okt. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

Ha jön "jobb" lelépek? Akkor már rég leléptem volna, akár ezzel a nőfalóval mondván ő vonz.

De akad sok más férfi is aki próbál megkörnyékezni és értékesebb belsővel mint ez a nőfaló pl. és mégsem engedek teret senkinek, akármennyire is szitkozódsz nem fogom megcsalni. Ezért írtam, mert szeretném helyre hozni ezt, nem pedig eldobni mint egy darab fát. Mert az lenne kihasználás, nem használom ki, szeretem.

Csak már nem feltétlen ÚGY.

Te aztán bele látsz a kapcsolatunkba:) tettünk érte, sok kis gesztussal, minden nagy bajban egymás mellett álltunk,de nem tudom, hogy lehet lángolóan tartani egy több éves kapcsolatot az együttélés alatt...A szex új dolgokkal együtt is megszokottá válik, vagy egy randi is..

Belül tökéletes számomra.Persze, kicsit elkényelmesedett mellettem, inkább bújós már mint nagy hódító, nem tudom nőnek lát e még, nem vagyok pszichológus.

2019. okt. 7. 00:13
 15/46 anonim ***** válasza:
24%
A srác elérte amit akart, befészkelte magát a fejedbe. Valószínűleg ha nem ő akkor más. Ez a kapcsolat már csak megszokás, fájdalmas és nehéz lesz, de szakíts. Az előttem lévők már leírták mit kellene tenni. A vonzalmat nem lehet megerőszakolni.
2019. okt. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

Dehogy szakítok... minden amit eddig felépítettünk közös, épp külföldre fogunk költözni egy időre munka kapcsán.

Ennyi boldog értékes dolgot nem dobok el egy vad románcért...

Más meg nem jön mert ezen a fiún kívül mást észre sem vettem eddig se.

Bízom benne, hogy van olyan ami visszahozza a lángolást egy kapcsolatba, nem tudom elképzelni, hogy örökre eltűnt és az egyetlen út a szakítás, miközben lelki társak vagyunk... a vonzalom nem minden.

2019. okt. 7. 00:19
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

"A szex új dolgokkal együtt is megszokottá válik, vagy egy randi is.." Jó, akkor 4 évente váltogasd a pasikat és nem fog megszokottá válni.

A legnagyobb baj, hogy nem tud a párod erről semmit, így viszont nem tudjátok a gyökerétől megoldani a problémát. Te teszel egyáltalán vmit azért, hogy újra vonzónak lásson, nem csak ilyen tessék-lássék módszerek?

2019. okt. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Azért megnézném a támadó jellegű kommentelőket, hogy akiknek van több éves kapcsolata, milyen ha nem "megszokás", annyira lángol e még a vonzalom és nem férkőzik be senki más. Mert ha van ilyen itt, akkor szívesen meghallgatom ők ezt hogy érik el!
2019. okt. 7. 00:21
 19/46 Savlekotő ***** válasza:
45%
Nem tudod h nőnek lát e,naná h ráizgulsz minden jöttmentre pf ha azt se tudod a párod nőnek lát e az elég gáz. Ne csald meg kínlódjatok még 4 évig,ezt már egyikőtök se élvezi csak megszoktátok egymást a semminél a szar is jobb. Leirtunk csomó tippet szex póz szerepjáték,tenni közösen,kinyitni a szádat a kedves párod felé, h mire vágysz,de kifogás mindenre van..
2019. okt. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

"Ennyi boldog értékes dolgot nem dobok el egy vad románcért..." Senki sem mondta, hogy a "románcért". Egyszerűen megfáradt a kapcsolat.

Nem minden a vonzalom? Hiszen pont ennek a hiánya mozdított ki a komfortzónádból. Hogy majd megveszel a másikért, képtelen lennél a bugyidat magadon tartani, ha egy légtérben lennél vele. Ne csapd be magad.

2019. okt. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!