Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? Mitevo legyek?

Figyelt kérdés
Parommal évek óta együtt vagyunk, Mindent megkapok tőle minden teren, nagyon szeret engem és én is úgy, egészen eddig nem is fordult volna olyan elő, hogy bárki másra felfigyeltem volna, szinte beszélgetni sem nagyon beszélgettem más férfiakkal az évek alatt csak régi ismerősökkel pár mondatot futólag. Viszont pár hónapja el kezdett nyitni felem egy régi gyerekkori ismerősöm, elostor csak megdicsérte a képem , ritkán beszéltünk pár sort stb és ennyi. Időbe viszont egyre többet kezdett bokolni és udvarolni, amit hagytam ugyan de nem viszonoztam. Hiú vagyok és szeretem ha bokolnak nekem viszont én sose viszonoztam senkinek, és nem jelentett semmit . Neki először nehéz volt ezt megállni mert... nagyon megtetszett és vonzott engem ez a fiú. Sajnos az elmúlt időben többször is próbált randevura invitalni, flortolt, amit egy ideig sajnos nem vetettem meg, úgymond nem szóltam le, de persze nem is viszonoztam továbbra sem, azaz inkább olledelems voltam vagy viccesre vettem a dolgot. Viszont belül egyre jobban éreztem, hogy élvezem és tetdzik nekem. Legutóbb már szerelmet vallott nekem, persze ez elég komolytalan amúgy is , szóval megmondtam hogy elég volt, hogy hagyja abba mert barátom van meg mindig hűséges vagyok és szeretem ot. Ezt azóta kétszer is megmomdtam már neki, úgy látom talán végre próbálja elfogadni ... viszont azóta belebetrgedtem a lelkoosmeret furdalásba! És nem azért amit tettem hiszen nem találkoztam vele nem vettem igazán fel a flortot de mégis... megvagyok ijedve, és szégyellem, hogy ilyen szintű vonzalmat érzek a parom mellett valaki iránt, hónapok óta egyre cssk erősödik:( Mit tegyek , hogy tudom ezt magamból kitörölni ? Ezzel a fiúval amúgy se lehetne komoly dolog mert nagy nőcsábász, és belül elég komolytalan. Meg hat van a parom . De tudom hogy ha szingli lennék , már reg találkoztam volna vele, sot konkrétan egész nap a fejemben van milyen lehetne vele. Szóval hiába hajtom el mindig, de közben ezt érzem és ez borzaszto, rettenetesen szégyellem magam és meg vagyok ijedve...25N
2019. okt. 6. 23:19
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

MÉG nem megcsalás, de döntsd el melyik a fontosabb. A kettő együtt nem fog sokáig menni. Észre sem fogod venni, de elkezdesz "kiszeretni" a párodból, ingerültebb leszel, intoleránsabb vele és rámegy a kapcsolatod ha közben állandóan más jár a fejedben.

Nem hajtod el elég erélyesen, mert nem akarod elhajtani - ezt te is tudod. Ideje letenned a voksod valamelyik mellett.

2019. okt. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 Rockarc ***** válasza:
100%

Altalaban az szokott lenne, hogy az egyik felnek elege lesz a langyos vizbol. A masik bele van kenyelmesedve, jo esellyel eszre sem veszi, hogy baj van. Hiaba mondod neki, hogy bebi de jo lenne ez meg az, neki minden jo ugy, ahogy most van. Ebben az allapotban vagytok. Lathatoan finoman mar nem tudod ravenni, hogy eszbekapjon.


Ilyenkor szoktak jonni azok a korok, mint a viccben, amikor nyuszika megy a funyiroert. Addig hergeled magad, mig a vegen raboritod az asztalt, hogy szakitani akarsz. O erre megijed, hiszen milyen jo is volt az a langyos viz, es probal ravenni, hogy maradj. De te addigra mar elmentel a falig, sot mar azon tul vagy. O pedig teljen masfele van, jo messze.


Ezert en azt javasolnam, hogy faltoro kossal rohanj neki a nappaliban, mert nagyon bele van merulve a sajat kis vilagaba. En meg azt sem tartanam ordogtol valonak, ha megmutatnad neki ezt a kerdest meg a valaszokat, hogy ennyire nagy a baj. Hirtelen eszhez terne. Tudom, hogy van benne kompromittalo resz benne rolad, de szerintem ez is a tortenethez tartozik, ahogy a noszogatas ellenere is mellette tartasz ki. Ennel tobbet te mar nem tudsz tenni, innentol nala pattog a labda. Meg vissza tudjatok rangatni egymast, nem tortent semmi olyan, amit ne lehetne visszacsinalni, de utemesen tavolodtok egymastol. Az ido ellenetek dolgozik, lepni kell es gyorsan.


43F

2019. okt. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
94%
Ott követted el a hibát, hogy folytattad az egotuningot a sráccal. Nem lett volt szabad, ezert érzed most magad ennyire szarul. Mindenkinek tetszik más is egy hosszú kapcsolat alatt, akár szerelmes is lesz, de ezt az érzést nem szabad táplálni, mert ide vezet. Ezt mind mind a kapcsolatodba kellett volna ölni.
2019. okt. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Minden azon mulik, hogy miben maradtal a paroddal mi szamit megcsalasnak... ja hogy errol nem beszeltetek?

Akkor mondok egy alapszabalyt: ami neked FORDITOTT esetben rosszul esne az bizony megcsalas...

2019. okt. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen minden normális kapcsolatban van. Ez egy erőpróba. Ha túl leszel rajta jobban fogod szeretni a párodat mint valaha. Most egy hajszál választ el attól hogy tönkre tedd az életed.

Sajnos beengedted az ellenséget a kapcsolatba, ezert szenvedni fogsz.

Szakíts meg vele minden kapcsolatot, törlés, tiltás. Utána meg próbálkozni fog mert az ilyen faszok nem értik meg a NEM szó jelentését. Nem érdekli őket ha tönkre tesznek embereket, családokat.

Mint.minden, ez is el fog múlni. És tanulj belőle. A hiúságod okozta.

Kitatrást.

2019. okt. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Amit itt leírtál, mond el a barátodnak. Kettőn áll egy kapcsolat. Ha fel akarjátok éleszteni a lángot, akkor mindkettőnknek oda kell tennie magát. Az első lépés a nyílt kommunikáció a pároddal. Tudnia kell az őrlődésedről, hogy lássa, tényleg baj van. Ezek azok a dolgok, amiket nem szabad a szőnyeg alá söpörni egy kapcsolatban, mert ez mérgezi meg hosszú távon!
2019. okt. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
49%
Ne mondd el a parodnak. Nem csaltad meg. Ezt egyedül főzted ki neked kell megoldani.
2019. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
15%

Én nem raknék ilyen terhet a páromra, hogy szembesítem vele, hogy megtetszett valaki.

Fel lehet rázni a helyzetet másképp is, VISZONT ehhez el kell engedned a másik fiú iránti sóvárgást.

A legfontosabb, hogy el akard engedni, mert ez most nem látszik rajtad.


Érdekel ugyan a probléma a pároddal, de mégis a lovagról áradozol.

Előbb vágd el ezt a szálat, gyorsan és határozottan.


Utána jöhet a következő lépés, amikor rácsapsz az asztalra és kerek perec kivágod, hogy ez így neked nem jó.

Lehet nem fogja komolyan venni, akkor kérj szünetet.

Az lenne a legjobb, ha erre nem kéne sort keríteni, mert így tudtok a probléma lényegi részével foglalkozni, amihez MINDKETTEN kelletek.



Kezdjetek el újból randizni, ismerjétek meg egymást jobban vagy új oldalról.

Az elején biztosan döcögős lesz, alábbhagyhat a kitartás, de az lebegjen a szemetek előtt, hogy meg akarjátok menteni a kapcsolatot és nem véletlenül hozott össze titeket a sors.

Kezdésnek jó kiindulási pont, hogy tudjátok mit szeret a másik.

Mindketten tegyetek a másik kedvére, és elevenítsétek fel az érzelmeket.

2019. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanilyen helyzetben vagyok, mint te. Ennek okán segíteni nem tudok magában a kilábalásban, mert még nem tartok ott. Viszont ha ez segít akár egy kicsit is, én is úgy hiszem, hogy ez csak egy jelzés, hogy valami mégsincs teljesen rendben (esetemben inkább jelzésértékű volt, hogy ami nincs rendben, az ennyire nagyon nincs rendben), és meg kell javítani.

Nekem valamivel könnyebb lett, amikor tisztáztam magamban, hogy én tényleg mindenképpen a barátom mellett fogok maradni, és nem fogok kilépni a kapcsolatból, különösképpen nem olyasvalakiért, akiért látványosan nem is érné meg. Így tehát a cél már biztos, és jobban érzem, hogy mi az, amiben változást kell elérnem, jobban is tudok koncentrálni rá, mert bár ezek a káros érzések nem szűntek meg, tudom, hogy az egyetlen számomra elfogadható út a másik irányba vezet.

Én sem mondanám el a páromnak, nem tennék rá ekkora terhet, mert azért ezt neki feldolgozni szinte lehetetlen lenne, de azon lennék, hogy ne is kelljen mit elmondani.

2019. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
"próbálok úgy viselkedni olyankor mint ami anno vonzotta bennem őt." Te csak kényszerből próbálkozol, vonzódsz egyáltalán úgy hozzá, mint a románcodhoz vagy mint az elején? Vagy csak úgy érzed ez a helyes?
2019. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!