Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki volt közületek szerető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt közületek szerető, elmesélné a történetét?

Figyelt kérdés
Hogyan ismerkedtetek meg? meddig tartott? Hogyan és miért lett vége? Esetleg valamelyőtök borította a bilit?

2019. dec. 3. 23:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
Hazas ferfi a szeretom harom eve. Harom gyerekuk van, feleseg folyamat posztolja a csaladi boldogsagot, kozben a ferje engem dug evek ota
2019. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Házas férfi, 3 gyerek, feleség itt is posztolja a közös képeket. 3,5 hónapig tartott a viszony, majd lebuktunk, a feleségét választotta, ami azért vicc, mert vagy 50 másik nővel megcsalta már, lehet az előző válaszadóval is :D
2019. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Èn mar rajottem egy ideje, ott posztoljàk a legtobb csaladi idillit ahol baj van. Aki boldog annak erre nincs szuksege
2019. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

11,12

jó érzés örök másodiknak lenni? mert gondolom számotokra is elég egyértelmű, hogy ezeknek a "férfiaknak" ti nem vagytok mások csak szexuális segédeszközök...bár ezek szerint vannak akik megelégednek ezzel

13

veled meg maximálisan egyetértek

2019. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
Mennyi undorító ember van. Borzasztó
2019. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%

Munkahelyen ismerkedtünk meg. 2 évig voltam szerető. Kitálalt otthon, a feleség "menteni" akarta a házasságot. Nem sikerült, csúnya válás lett a vége.

Utána összeköltöztünk, összeházasodtunk. Nem olyan rég volt a 15. házassági évfordulónk.

2019. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az ő munkahelyén ismerkedtünk meg.

Ha szigorúan nézzük, csak pár éjszaka volt, de összességben 22 hónapot ölelt fel a viszony.

Nem volt egy momentum, mikor kimondtuk volna, hogy akkor most vége, nem volt semmi drámázás, nem borította senkit a bilit. A fő ok, amiért már nem volt kontakt az az, hogy elköltöztem. Egyébként pedig a hónapok múlásával mi is automatikusan távolodtunk el egymástól és a végre, természetesen már nagyon más emberek voltunk, mint akik akkor voltunk, amikor összeismerkedtünk.


Nekem ő volt az első szerelmem és valóban az első férfi az életemben. A szó szoros értelmében egy kislány voltam, mikor találkoztam vele és mellette nővé cseperedtem. Voltak zűrös időszakaink, de valahogy mindig visszataláltunk egymáshoz.

És sok mindent neki köszönhetek: olyan dolgokra eszméltem rá, olyan felfedezéseket tettem magammal kapcsolatban, amik nélkül ma nem lehetnék az, aki!

2020. ápr. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!