Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Még neki áll feljebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még neki áll feljebb?

Figyelt kérdés
Van egy gyermekkori barátnőm, 18 evésen ismerte meg a férjet, agyba fobe csalta a csávó mindenki tudta (ő is) folyton derültek ki a nők persze a barátnőm nem akarta hinni vagy amikor már kézzelfogható nyom is volt ( gyerek egy másik lanytol) akkor is elnézte h ez egy botlás! Ezek után hozza ment feleségül szült egy gyereket neki persze a csávó nem állt le , kiderül hogy 2 éves viszonya van egy nővel, le is lépett azzal , pár hét után a barátnőm visszasírta a csávót, de a megcsalás nem maradt annyiba.Eltelt 3 év és most már 3 hónapja lelepett a férje egy másik nővel. Na most ugye el kezdte nekem mondani , h mekkora patkány a férje és, h ő h át lett verve ......Én meg nem -bírtam magammal és megmondtam ? H alapból hozzá sem kellett volna mennie a sok nő úgy után, sem vissza sírni amikor lelepett és persze millió jel volt utána is h meg van csalva .Most nem áll velem szóba mert h nekem támogatnom kéne őt de én nem teszem!!! Wtf? Ha barátok vagyunk hazudnom kellene? Azt mondani h igen a gazember átvágott? Közben nem így van ő nagyon is asszisztált -éhez mert tudta végig mi folyik.
2020. jan. 10. 21:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nézd ez a barátnőd egyéni baja, hogy nem hallgat a józan észre. Nem kötelességed a sértett lelkét ápolnod, sőt igazad van, valaki meg kell mondja neki, hogy ez így nem élet. Az igazán jó barátok veszik a bátorságot és ha kell, keményen felrázzák az illetőt. Ha ezért nem szól hozzád... Ez van. Nem a te kötelességed elviselned az ő magánéleti drámáit
2020. jan. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!