Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Szerető vagy prosti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerető vagy prosti?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményére lenne szükségem, akik hasonló cipőben jártak/járnak.

Röviden a sztori:

Én egy 38 éves sportos férfi vagyok. Van egy párom, aki 30 éves. 10 éve vagyunk együtt, nem vettem el feleségül, gyerek nincs. Az utóbbi időben már nem nagyon szexelünk. KB 3 havonta szoktunk, de az is siralmas. Régen naponta többször csináltuk, most meg...Ráadásul nekem amúgy is sokkal nagyobb a szexuális étvágyam mint az övé. Azt mondja, hogy már nem érdekli a szex, meg inkább bemegy dolgozni.Meg hogy verjem ki magamnak😁. Hát akkor minek van ő!? Külön is alszunk, mert nem lehet tőlem aludni annyira horkolok! Ja, akkor is horkoltam mikor megismert, akkor még cuki voltam. Egy besavanyodott p.csa lett, mindenen besértődik. Nem bírom már ezt, jó lenne egy normális csaj, aki megért és dugható is. Már az sem érdekel ha prosti a csaj.Egy munkahelyen dolgozunk, van pár kolléganő aki nyomul rám finoman, de nem merek lépni, mert így lebukok! Itt mindig minden titkos kapcsolat kiderül.Elhagyni nem akarom, mert sokmindenen osztozkodni kellene. Szerintem ezzel ő is így van.Ezért kialakult ez a hülye helyzet.De legalább a ház az én nevemen van.Mit tennétek? Nekem szükségem van a szexre!



2020. jan. 25. 10:18
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
83%

Azért azt nem írtad le hogy a vagyonoddal való kérkedésen meg a marhanagy libidódon kívül van-e még olyan tulajdonságod ami taszító lenne neki. A horkolást megfelelő szakember meg tudja oldani, esetleg tanácsot adhat. Nyilván ahogy teszed a fejedet itt névtelenül hogy mennyire nagy csődör vagy annyira más arcodat mutatod otthon a négy fal között, ahol a szexen kívül nem is akarsz semmit a párodtól. Amit amúgy úgy hívnak figyelmesség, majd olvass utána pls. Eddig semmilyen pozitív dolgot nem írtál róla mintha ellenség lenne.

Nemigazán sajnállak téged, ha ennyire nehéz szakítsatok aztán mehetsz k.rvázni az útszéliekhez. A párod meg sokkal jobban fog járni egy figyelmes FÉRFIVAL!!!

2020. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Most mit vársz? Mások gyerekkel is válnak, nektek meg max van egy lakas, eladjatok feleztek és kész. Simán találsz egy olyat akivel boldog lehetsz
2020. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Még szerencse,hogy a férfiak nem anyagiasak :D
2020. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Azért írtam hogy "FÉRFIAK" a kérdésben,mert elsősorban ők érzik,érezhetik át a helyzetem.Persze a #11-es válaszoló biztos valami férfigyűlölő hölgyemény lehet,erősen sűt a gyűlölet a szavaiból.:)

Hozzátenném még kiegészítés képpen,hogy én mindent megpróbáltam,hogy rendbe jöjjön a kapcsolat.Romantikus vacsora,mozi,ajándék stb.stb.De mikor az ágyba bújunk,és közeledek felé akkor hirtelen elmegy a kedve.Meg bármit csinálok egyből odavágja nekem,hogy csak azért teszem,mert dugni akarok.Mondok 1 példát:

Pár napja szabadnapos voltam,ő dolgozott.Elmentem reggel a boltba bevásárolni,mert nem volt otthon semmi.Elindítottam 1 mosást,megfőztem kiporszívoztam,stb.stb.Este hazajön a munkából,kérdezi tőlem:

"Mit csináltál ma?"(Ettől a kérdéstől amúgy már rosszul vagyok,mert nekünk mindig csinálni kell valamit,nem lehet pihenni,munkamániás is!)

Felsorolom neki hogy miket csináltam,amiket feljebb írtam...Erre Ő:

"Az nem munka,tehát akkor semmit se csináltál!"

Mindig ezt kapom.Bármit csinálok otthon,már persze ha nem dolgozom nagyritkán,ő mindig azt nézi,hogy mit nem csináltam meg.

2020. jan. 25. 15:11
 15/33 A kérdező kommentje:

Ja,és ami nagyon bosszant:

A munkahelyen mások előtt lekezelően,arogánsan beszél velem.Persze nem hagyom,hogy elnyomjon,nem vagyok az a fajta.Otthon meg nincs 1 szava se hozzám.Miért kell ezt mások előtt játszania?

Soha nem szerettem az ilyet,hogy a munkatársak csámcsogjanak rajta,hogy ezek is hogy beszélnek egymással.

2020. jan. 25. 15:17
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Osztozkdni kellene,és akkor mi van? Összedől a világ? Te a pénzért inkább leszel gerinctelen?
2020. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Szánalmas és nem férfihoz méltó amit itt levágsz. Én szégyellem magamat a férfi nép nevében.


Ha ennyire fos szar a kapcsplatotok, akkor hogyan teheted meg, hogy minden méltóságodat kukázod és tűrsz.


Miért? Mert elviszi a 4K TV felé fürésszel? Szaros anyagiak miatt csicskulsz be. Nincs házasság, de közös vagyon van. Ezt be kell vállalni. Nem szabad elkényelmesedni, mert szánalmas így élni, és az egy dolog hogy neki ez kényelmes.


Manapság mennyi ilyen érdekkapcsolat van, te jó ég. Főlef a nők azok akik nem hajlandóak lépni, inkább belesüppednek a szar de biztos kapcsolatba. Aztán jön a megcsalás és a szeenvedés. Ezer ilyenről tudok mesélni. Általában a pénz vagy a biztonság az oka.

2020. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
80%
tipikus amúgy a sztori. én szeretőt keresnék, de folyamatosan többet is akár, aztán ha megismernék olyan nőt akiért érdemes, pattannék. csak még előtte kimenteném a lovettát amit én lapátoltam össze a kezem, meg az eszem munkájával. nem kell kesztyűs kézzel bánni a nőkkel, mert fordított esetben te sem várhatsz irgalmat egy válóperben. ne legyenek illúzióid. hajrá!
2020. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Ezért kell eltenni a számlákat 😃 közös bankszámláról meg szó sem lehet.
2020. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
77%

Prosti = fizetős lány. Sokba kerül,nagyon sokba.

A szerető meg semmibe. Főleg ha házas nőt fogsz ki, aki hasonlóan mint te, a szexhiánytól szenved. Ott lehet a "mindkettőnknek kölcsönösen jó"elvre hivatkozni. Ha van kéglitek ahol tudtok együtt lenni, akkor akár évekig nem kell a nőre egy fillért sem költeni.

2020. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!