Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Szerető vagy prosti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerető vagy prosti?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményére lenne szükségem, akik hasonló cipőben jártak/járnak.

Röviden a sztori:

Én egy 38 éves sportos férfi vagyok. Van egy párom, aki 30 éves. 10 éve vagyunk együtt, nem vettem el feleségül, gyerek nincs. Az utóbbi időben már nem nagyon szexelünk. KB 3 havonta szoktunk, de az is siralmas. Régen naponta többször csináltuk, most meg...Ráadásul nekem amúgy is sokkal nagyobb a szexuális étvágyam mint az övé. Azt mondja, hogy már nem érdekli a szex, meg inkább bemegy dolgozni.Meg hogy verjem ki magamnak😁. Hát akkor minek van ő!? Külön is alszunk, mert nem lehet tőlem aludni annyira horkolok! Ja, akkor is horkoltam mikor megismert, akkor még cuki voltam. Egy besavanyodott p.csa lett, mindenen besértődik. Nem bírom már ezt, jó lenne egy normális csaj, aki megért és dugható is. Már az sem érdekel ha prosti a csaj.Egy munkahelyen dolgozunk, van pár kolléganő aki nyomul rám finoman, de nem merek lépni, mert így lebukok! Itt mindig minden titkos kapcsolat kiderül.Elhagyni nem akarom, mert sokmindenen osztozkodni kellene. Szerintem ezzel ő is így van.Ezért kialakult ez a hülye helyzet.De legalább a ház az én nevemen van.Mit tennétek? Nekem szükségem van a szexre!



2020. jan. 25. 10:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
44%
Gerinc...
2020. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
41%

Mondjuk azt nem értem, ha ennyire fillérb-szó vagy, hogy lennél képes életed végéig prostit pénzelni? :D


Amúgy meg te döntesz, vagy egy szar házasság szex nélkül boldogtalanul, de ott a vagyon.

Vagy inkább osztozkodtok, szétmentek találsz egy nimfomániás lányt akibe beleszeretsz és akár családot is alapíthatsz, mert ha meg is akarod érni azt, ahogy felnő a gyerek akkor már rég itt lenne az ideje.

Vagy családot nem szeretnél? Mert a szerető meg a prosti az nem fogja kihordani :D

2020. jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Amúgy a sztorihoz hozzátartozik,hogy tavaly ilyenkor szakítottunk.Nem tudja elviselni,hogy nem égek 100 fokon,nem vagyok olyan hiperaktív mint ő.Azt szereti,ha reggeltől estig megállás nélkül csinálhat valamit.Aztán hullafáradtam beesik az ágyba,és a szexre már nincs energia.Tudom,hogy ez egy jó dolog,ha valaki ilyen aktív,de nála ez már valami kényszer inkább.Az ünnepek alatt is meg sem állt egy kicsit sem.Hiába mondom neki,hogy gyere nézzünk meg egy filmet,vagy csak pihenjünk,ő attól rosszul van.Tehát egyszer már elhagyott ezért.1 hónapig voltunk külön,azután felhívott,hogy visszajönne hozzám,mert nem jó ez így.Visszafogadtam,mert nekem se volt épp senkim akkor.Pedig mindenki mondta,a rokonok,barátok,hogy ne tegyem,mert megfogom bánni.
2020. jan. 26. 15:26
 24/33 anonim ***** válasza:
59%

"verjem ki magamnak😁. Hát akkor minek van ő!?"

Megsúgom, nem azért, hogy a cerkádat tutujgassa, ahányszor éppen ahhoz van kedved. Sokkal inkább azért, mert jól akarja érezni magát. Csak tudod, ez nehéz vállalkozás egy magadfajta vadbarommal, aki a nőben csak szexobjektumot lát.

Kevés a szex? Hozd meg a kedvét! Egy férfi agyában 4x akkora területet foglalnak el a faj-, mint a létfenntartási ösztönök. Érthető tehát, hogy állandó dughatnékja van, míg a nő egy idő után másfajta örömökre is vágyik. Pl arra, hogy végre ne csak a testét, hanem a lelkét is megöleld! Igen, ő nőből van! Merőben más a gondolkodásmódja, lelkivilága, mint a miénk. Ha szép életet akarsz mellette, akkor előbb te tedd széppé az ő életét.

Szóval nem szerető és nem prosti, hanem Ő... (Ha még egyáltalán menthető a kapcsolat.)

2020. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Köszi Miquel értelek,ezt is próbáltam,de nem működik.

Távolságtartó lett.Bárhogy is próbálkozok,egyből azt hozza ki belőle hogy megint csak dugni akarok.

Pedig nem úgy kell elképzelni,hogy egész nap nyomulok,hogy szexeljünk!Jó ha heti 1x bepróbálkozok finoman,de mindig elutasít.

2020. jan. 26. 18:19
 26/33 anonim ***** válasza:

Akkor meg tűrd a helyzetedet férfiként. Ne nyiválkolj mint egy kis rib...nc.


Ez a te életed, ez vár rád a következő évtizedekben. Ha már most egy kalap szar a kapcsolatotok, akkor mitől lenne jobb?


Azt szokás erre mondani:

"Kéri, kapja!"

2020. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Én ott hagynám,és keresnék mást.De azért mondd el neki mi a helyzet.
2020. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

A prosti sokba kerül, ha rendszeresen jársz hozzá. Viszont, ha egy alkalom után úgy érzed, hogy hiba volt, akkor el is felejtheted.

A szerető gyakolratilag ingyen viszont neki nem csak a szex kell. És ő is akarni fogja a folytatást. Tehát a lebukás veszélye sokkal nagyobb. Csak oylan szeretővel lehetsz biztonságban (nem fog lebuktatni), aki nagyon szeret. Viszont, ha nem lépsz le az asszonytól egy idő után, akkor meg fogod bántani. A szeretők mindig abban reménykednek, hogy változni fog a státuszuk.

2020. jan. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Szerető.

Ha "lebuksz" még jobb.

Ahogy megérzi rajtad a másik nő szagát;dönteni fog:vagy megjön az esze,vagy egy sporttáskával elhúz melegebb éghajlatra.

Gyakorlatilag minden jobb mint a mostani állapot.

2020. jan. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"Gyakorlatilag minden jobb mint a mostani állapot."

De a mostani állapotán nem akar változtatni a vagyon miatt, csak több szexet akar.

2020. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!