Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Szerető vagy prosti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerető vagy prosti?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményére lenne szükségem, akik hasonló cipőben jártak/járnak.

Röviden a sztori:

Én egy 38 éves sportos férfi vagyok. Van egy párom, aki 30 éves. 10 éve vagyunk együtt, nem vettem el feleségül, gyerek nincs. Az utóbbi időben már nem nagyon szexelünk. KB 3 havonta szoktunk, de az is siralmas. Régen naponta többször csináltuk, most meg...Ráadásul nekem amúgy is sokkal nagyobb a szexuális étvágyam mint az övé. Azt mondja, hogy már nem érdekli a szex, meg inkább bemegy dolgozni.Meg hogy verjem ki magamnak😁. Hát akkor minek van ő!? Külön is alszunk, mert nem lehet tőlem aludni annyira horkolok! Ja, akkor is horkoltam mikor megismert, akkor még cuki voltam. Egy besavanyodott p.csa lett, mindenen besértődik. Nem bírom már ezt, jó lenne egy normális csaj, aki megért és dugható is. Már az sem érdekel ha prosti a csaj.Egy munkahelyen dolgozunk, van pár kolléganő aki nyomul rám finoman, de nem merek lépni, mert így lebukok! Itt mindig minden titkos kapcsolat kiderül.Elhagyni nem akarom, mert sokmindenen osztozkodni kellene. Szerintem ezzel ő is így van.Ezért kialakult ez a hülye helyzet.De legalább a ház az én nevemen van.Mit tennétek? Nekem szükségem van a szexre!



2020. jan. 25. 10:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Neked agyra volna szükséged,nem szexre..Sikerült megszabadulnod tőle nemrégiben,és te ahelyett hogy örültél volna ennek, visszafogadtad..Na most akkor vagy még sem igaz amiket írtál a kapcsolatotokról,vagy annyira szánalmas vagy,hogy tudod,rajta kívűl a kutyának sem kellesz..
2020. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Hát 31-es,lehet igazad van. Ő szeretett volna nagyon visszajönni hozzám, gondoltam adjunk még 1 esélyt a dolognak. De mára már megbántam, sőt van olyan érzésem, hogy csak azért jött vissza, mert van 1 hitel, amit közösen fizetünk.és szerintem félt, hogy nem fogom tovább fizetni a részem, mivel az ő nevén van.
2020. jan. 29. 15:36
 33/33 anonim ***** válasza:

A ház a te neveden van. A hitel meg az ő nevén.


Most vagy hülye vagy, vagy hülye vagy?😃

2020. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!