Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval pár hónappal ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal,azt mondta hogy szingli,nagyon sokat beszélgettünk minden este,elkezdtünk találkozgatni is és nagyon jól éreztük magunkat.Ahogy haladtak a dolgok lefeküdtünk.Mindketten nagyon jól éreztük magunkat,de pár napra rá bevallotta hogy együtt van még mindig a párjával és most bűntudata van,szereti őt és helyre akarja hozni a kapcsolatát.Az idő alatt míg nem vallotta ezt be,nagyon megszerettem.Most rettentően megviselt vagyok emiatt,mert mindvégig át voltam verve,mit sem tudva az egészről.Addig húzta ezt az egészet,hogy bele szerettem.Most nem tudom mi tévő legyek,mivel elmondhatnám a barátjának is,hogy mit tett a barátnője,de nem biztos hogy ez egy szép megoldás lenne.Ti mit tennétek?

2020. febr. 27. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fuss míg nem késő.Téged nem szeret.
2020. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Mondd el. Az ilyen ribnc megérdemli.
2020. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is megszeretnék valakit, én biztos teljesen kiábrándulnék belőle, ha meg tudnám, hogy velem csalta a párját, és az égvilágon semmit nem akarnék már tőle.
2020. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyennel nem tudnék közös jövőt elképzelni, mert hát ugye te is ezt kapnád, vagyis ez részét már meg is kaptad: Hazudott neked és megcsalta a párját, ne akarj a következő párja lenni.

Sosem értettem miért utólag akarja valaki javítani a kapcsolatát? Ha érzékelte hogy gond van (mert volt, másképp miért flörtölt, ismerkedett mással) miért nem tett ellene?

2020. febr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hagynám őt.Megmondta,hogy a csávójával akarja megjavítani a régebbi kapcsolatát. Viszont akár még sima barik lehettek, ha nagyon akarjátok mind a ketten.
2020. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Emiatt ne érezd rosszul magad majd találsz mást.
2020. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Hallgass!
2020. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Felejtsd el a lányt! Az, hogy elmondod a barátjának, teljesen felesleges, nem lesz senkinek sem jobb tőle.
2020. febr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Te ne legyel aljas. Ez a cicazas nagyon jellemtelen volt a lanytol. En nem is remenykednek. Egy dolog megbocsajtani, de masik dolog palimadarnak lenni.

Viszont ez csak piti bosszu lenne reszedrol, es annak az embernek okoznal fajdalmat, aki neked semmit nem artott. Hiaba csaltak meg, ne jatssz Istent. Nem a te kuldetesed felnyitni a szemet.

A lanyra razuditanam a fajdalmam, marmint nem duhom, de szomoru. Sajnalom.

2020. febr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A bosszú a te helyzeteden már nem fog változtatni... felejtsd el gyorsan ezt a r**ibancot! Majd az élet kiegyenlíti a számlát, hidd el.
2020. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!