Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval pár hónappal ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal,azt mondta hogy szingli,nagyon sokat beszélgettünk minden este,elkezdtünk találkozgatni is és nagyon jól éreztük magunkat.Ahogy haladtak a dolgok lefeküdtünk.Mindketten nagyon jól éreztük magunkat,de pár napra rá bevallotta hogy együtt van még mindig a párjával és most bűntudata van,szereti őt és helyre akarja hozni a kapcsolatát.Az idő alatt míg nem vallotta ezt be,nagyon megszerettem.Most rettentően megviselt vagyok emiatt,mert mindvégig át voltam verve,mit sem tudva az egészről.Addig húzta ezt az egészet,hogy bele szerettem.Most nem tudom mi tévő legyek,mivel elmondhatnám a barátjának is,hogy mit tett a barátnője,de nem biztos hogy ez egy szép megoldás lenne.Ti mit tennétek?

2020. febr. 27. 22:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az eszem megáll, hogy a nők is lesülyedtek erre a szintre. Ezt régen a pasik csinálták, de egyre több nőről kiderül, hogy becsap, átvert, megcsal, kihasznál egy férfit. Nő létemre szégyellem ezeket a nőket!
2020. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!