Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőt tartok, még sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőt tartok, még sincs bűntudatom miatta. Ki fog bukni valaha belőlem?

Figyelt kérdés
Gyorsan leírom a szitut: volt egy ex akivel isteni volt a szex, de bekell ezt látnunk h a párkapcsolat már kevésbé. Kisebb nagyobb hullámzások után megmaradtunk barátoknak extrákkal. Találkoztam a férjemmel, minden működik köztünk, mindent megbeszélünk, teljes az összhang, a szex is jó, de az csak jó. Rengeteget próbálkoztunk javítani kirpóbáltunk sokmindent, egyáltalán nem rossz fejlődött is sokat, de közel sincs az exemhez. A házasságunk alatt sem szakadt meg a kapcsolat az exel, fél évente találkoztunk, beszélgettünk, párom elfogadta.költsönösen segítettünk egymás életét mindis is. Azonban a vonzalom sosem múlt el, elnyomtuk, de valahol mindig ott volt egy apró érintés egy mosoly, az intimitást ne tudtuk kiűzni a levegőből. És bekövetkezett amitől féltem, túl gyakran gondoltam a régi együttlétekre, hiányoztak, nem tudta pótolni a párom akármennyire szerettem. Exem örök agglegény, úgy tűnik nemis óhajt rajta változtatni legalábbis ő ezt mondja. Örlődtem hónapokig, feszült voltam. végül eldöntöttem h lefekszem az exemmel. Megbeszéltem vele mindent, pontosan tudta h sosem választanám őt a párom helyett. És ez azóta is tart. 3-6 havonta összebújunk, majd minden megy tov@bb.ugyanugy találkozunk néha mint régen beszélgetni csak szex nélkül is, ha úgy hozza az élet meg összefekszünk. Párom semmit se sejt... Eleinte Azt hittem irdatlan büntudatom lesz mielőtt megtörtént volna... H majd nemtudok ránézni. De az igazság az h megnyugodtam. Sajnálom h nem egy olyan nőt vett el aki csak és kizárólag vele teljesen elégedett lenne viszont tudom hogy ezt leszámitva bármit megtennék érte. Szörnyű ember vagyok?

2020. márc. 1. 18:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
80%
Tyű, több itt a frusztrált, lelki sérült férfigyűlölő femináci, mint egy Trump-ellenes tüntetésen San Franciscóban. :D
2020. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
10%
#11 csodálkozol? sok b uzi pali tette így tönkre a nőket :D olyan jó visszaadni a sok sérelmet. Egocentrikus kis farkak most megkapják ami jár nekik!
2020. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
7%
Engem felizgat ha megcsalom a pasim :D
2020. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
51%
#12, hagyjuk már ezt az áldozati pózt meg a másik fél hibáztatását, mert még elsírom magam.
2020. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
16%
bőgj csak, annak én örülök :D
2020. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
És ha én férfiként vagyok férfigyűlölő? :)
2020. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
38%
dulva, hogy vannak bátrak ,akik emberi hulladékoznak:) A megcsalásnál annyi biztos ítéletű isten kommentel, hogy gondolkodom csinálok egy élő istenes egyházat, ahova innen választom a bálványokat:)
2020. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom hogy veszi a bátorságot itt valaki hogy emberi hulladékozzon.
2020. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
73%
Az itteni válaszokból látszik hogy mennyit ér sok a nők.Max egy köpést.
2020. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
98%
Valaki nem tud eladó lucfenyőt?
2020. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!