Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőt tartok, még sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőt tartok, még sincs bűntudatom miatta. Ki fog bukni valaha belőlem?

Figyelt kérdés
Gyorsan leírom a szitut: volt egy ex akivel isteni volt a szex, de bekell ezt látnunk h a párkapcsolat már kevésbé. Kisebb nagyobb hullámzások után megmaradtunk barátoknak extrákkal. Találkoztam a férjemmel, minden működik köztünk, mindent megbeszélünk, teljes az összhang, a szex is jó, de az csak jó. Rengeteget próbálkoztunk javítani kirpóbáltunk sokmindent, egyáltalán nem rossz fejlődött is sokat, de közel sincs az exemhez. A házasságunk alatt sem szakadt meg a kapcsolat az exel, fél évente találkoztunk, beszélgettünk, párom elfogadta.költsönösen segítettünk egymás életét mindis is. Azonban a vonzalom sosem múlt el, elnyomtuk, de valahol mindig ott volt egy apró érintés egy mosoly, az intimitást ne tudtuk kiűzni a levegőből. És bekövetkezett amitől féltem, túl gyakran gondoltam a régi együttlétekre, hiányoztak, nem tudta pótolni a párom akármennyire szerettem. Exem örök agglegény, úgy tűnik nemis óhajt rajta változtatni legalábbis ő ezt mondja. Örlődtem hónapokig, feszült voltam. végül eldöntöttem h lefekszem az exemmel. Megbeszéltem vele mindent, pontosan tudta h sosem választanám őt a párom helyett. És ez azóta is tart. 3-6 havonta összebújunk, majd minden megy tov@bb.ugyanugy találkozunk néha mint régen beszélgetni csak szex nélkül is, ha úgy hozza az élet meg összefekszünk. Párom semmit se sejt... Eleinte Azt hittem irdatlan büntudatom lesz mielőtt megtörtént volna... H majd nemtudok ránézni. De az igazság az h megnyugodtam. Sajnálom h nem egy olyan nőt vett el aki csak és kizárólag vele teljesen elégedett lenne viszont tudom hogy ezt leszámitva bármit megtennék érte. Szörnyű ember vagyok?

2020. márc. 1. 18:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
87%
Jolvan ez így.Csak majd akkor is jó legyen,ha te leszel a f... mäsik végén!
2020. márc. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
82%

Istenem sok naív ember..

#1, #2, #4, #5 és hasonl9 kaliberű válaszolók büdös élettelen trollok. Még csak véletlenül sem nők!

Egyszerűen 5cm-es a farkuk és soha nem kaptak még p*ncit és nem is fognak, mert csak 160cm magasak és 120kg súlyú nyomorékok.

Egyszerűen nőnek adják ki magukat és így akarják lejáratni a női nemet.

Aki meg még veszekedik ezekkel a kotonszökevényekkel.. annak sem lehet sok esze. Ez a szexualitás kategória, teli trollokkal.

2020. márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%
32 már nagyon okos,ő mindent tud :D ne irkáljon ide olyan, aki ekkora egy idióta.
2020. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
88%

Kussolj te troll keci.

Az a baj, hogy már rohadtul unalmasak vagytok.

Ugorj már le valamelyik panel 10. emeltéről, jobb lenne a topik meg a világ is megszabadulna ilyen fogyatékosoktól.

Nem szívnátok el az oxigént és nem lenne annyi mocsok sem.

2020. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Jaj de gonosz valaki :)
2020. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!