Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőt tartok, még sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőt tartok, még sincs bűntudatom miatta. Ki fog bukni valaha belőlem?

Figyelt kérdés
Gyorsan leírom a szitut: volt egy ex akivel isteni volt a szex, de bekell ezt látnunk h a párkapcsolat már kevésbé. Kisebb nagyobb hullámzások után megmaradtunk barátoknak extrákkal. Találkoztam a férjemmel, minden működik köztünk, mindent megbeszélünk, teljes az összhang, a szex is jó, de az csak jó. Rengeteget próbálkoztunk javítani kirpóbáltunk sokmindent, egyáltalán nem rossz fejlődött is sokat, de közel sincs az exemhez. A házasságunk alatt sem szakadt meg a kapcsolat az exel, fél évente találkoztunk, beszélgettünk, párom elfogadta.költsönösen segítettünk egymás életét mindis is. Azonban a vonzalom sosem múlt el, elnyomtuk, de valahol mindig ott volt egy apró érintés egy mosoly, az intimitást ne tudtuk kiűzni a levegőből. És bekövetkezett amitől féltem, túl gyakran gondoltam a régi együttlétekre, hiányoztak, nem tudta pótolni a párom akármennyire szerettem. Exem örök agglegény, úgy tűnik nemis óhajt rajta változtatni legalábbis ő ezt mondja. Örlődtem hónapokig, feszült voltam. végül eldöntöttem h lefekszem az exemmel. Megbeszéltem vele mindent, pontosan tudta h sosem választanám őt a párom helyett. És ez azóta is tart. 3-6 havonta összebújunk, majd minden megy tov@bb.ugyanugy találkozunk néha mint régen beszélgetni csak szex nélkül is, ha úgy hozza az élet meg összefekszünk. Párom semmit se sejt... Eleinte Azt hittem irdatlan büntudatom lesz mielőtt megtörtént volna... H majd nemtudok ránézni. De az igazság az h megnyugodtam. Sajnálom h nem egy olyan nőt vett el aki csak és kizárólag vele teljesen elégedett lenne viszont tudom hogy ezt leszámitva bármit megtennék érte. Szörnyű ember vagyok?

2020. márc. 1. 18:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
23%
Imádom, amikor így utáljátok egymást ^^
2020. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
88%

Nőként én szégyellem magam, azért amit írtál.

És ha bárki megint jön ezzel a dumával, hogy lehet-e barátság exek meg ellenkező nemek között, akkor be fogom linkelni ezt a kérdést.

Ezért nem viselném el a pasimtól,hogy bármelyik exével is jóban legyen, de ő sem tőlem. Csak ez lehet belőle...

2020. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
90%

Készíts egy videót az exeddel való "isteni" szexelésedről és mutasd meg a férjednek, mond el neki,hogy te így szereted a szexet. Biztos első dolga lesz elsajátítani a férfi főszereplő csípőmozgását.

Nem értem,hogy lehet így megalázni azt az embert,akit férjednek választottál,akit szerinted szeretsz.

2020. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
88%

8as válaszolóval egyet kell hogy értsek, akiknek nincs lelkiismeret furdalása úgy hogy szeretőt tart, az nem nő vagy férfi hanem egy gyáva, gerinctelen és jellemtelen génhulladék és semmi több

9esnek

csak mert te nem vagy több egy filléres ribinél, akkor szted ebből az következik hogy biztos mást is megfognak csalni? sajnállak hogy ilyen nagyon hülye vagy XD

13asnak

remélem azt is felfog izgatni ha rájön és lever neked anyukám egy olyat hogy egy hétig fog a füled csengeni

2020. márc. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
87%

Egyetértek a 24-es hozzászólóval.

Akinek nincs emiatt lelkiismeret furdalása az nem ember, hanem egy genetikai hulladék, egy k*rv* nagy pszichopata.

2020. márc. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
Nyámnyila srácok vagytok.
2020. márc. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

22-es. Nagyon nagyon naiv vagy.

Én is ilyen voltam.


8-as, velem sokkal jobban kibabraltak,annál hogy csak felrekurt.

Az lett volna a legnagyobb hibája...

2020. márc. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
Azt csinálunk amit akarunk, ha 20 pasit csalunk meg akkor annyit fogunk :D
2020. márc. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Ha igy halad a vilag akkor a kérdező sztorija lesz a normális ha még nem lenn így. Nem csoda hogy megy a minositgetes a masik oldalon. Ha a jólét növekszik akkor a jóléti szex is teret hódít. Az élet rövid érthető ha élvezni akarja az ember
2020. márc. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
nem fog belőled kibukni. Az amygdala ha egyszer kifejlődött, akkor már sose lesz kisebb:)
2020. márc. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!