Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindenki elítélendőnek tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki elítélendőnek tartja ha titokban szeretőt tartok? Nem érzem úgy h átverném a páromat.

Figyelt kérdés
Bűntudatom van, persze, ott kezdődne a gond ha nem lenne mert tudom h nem mondok el mindent a páromnak, de azért nem mert őt szeretném ettől védeni. Megpróbáltam beszélni vele! Nem áll olyan szörnyen elutasítóan a dolgokhoz, de tudom h nem tudná megemészteni, magát okolná amiért másra is vágyom de ez nem az ő hibája. Aki szerint el kellene hagynom a párom, nekik sincs igazuk. Szeretem őt... Hónapokat ötlődtem rajta. Olyan valami miatt hagynám ott a 90% tökéletes kapcsolatom amiről nem is tehet. Leírnám valakinek az egész történetet aki komolyan meghallgat, mert tudom hogy itt kB csak oltogatni fognak az egésszel. Tanácstalan vagyok, és szeretném hogy valaki meghallgasson.
2020. ápr. 3. 13:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
35%
Én is szívesen meghallgatlak :)
2020. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Írd már le kérlek, h konkrétan miaz a 10%?

Analis szex, szopás... Vagy valami teljesen más?

2020. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%

Egy percig se érzitek azt, hogy két embert is átvertek? Vagy a szeretőnek elmondjátok egyenesen, hogy csak maszturbálni kell, mert a feleséged nem akar ezt-azt bevállalni? Úgy tesztek, mintha a szerető csak egy érzelem nélküli használati tárgy lenne.

Igen tanulságos azoknak a buta libáknak, akik azon őrlődnek, hogy legyen-e szerető, meg mit jelent a másiknak.

2020. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%

#12

Nem egyértelmű? Az, hogy nem szereti a párját.

Aztán emellett nyilván van benne valami előny hogy együtt vannak, különben inkább szakítana... most hogy így a lakhatás egyszerűbb, vagy van aki csinálja a házimunkát, vagy jó vele nyilvánosan megjelenni, vagy több mindent eltűr mint a szerető, ez hihető hiszen valami érdek nyilván köti még hozzá a kérdezőt.

De szeretetről szó nincs, akit szeret az ember azt megtiszteli annyival hogy nem hazudik neki folyamatosan.

2020. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%

Hasonló az enyém is szóval nem vagy vele egyedűl !

f

2020. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
16%
Nekem leírhatod. Hasonló a helyzet csak én nő vagyok.
2020. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
87%

7

az őszinteség MINDEN kapcsolat alapja, teljesen tök mindegy hogy mióta vagytok együtt...rém szánalmas, hogy szted az őszinteség egy gyarló dolog


8

jól teszi hogy totál megvezeti a férjét, aki abban a hitben él hogy a felesége hűséges hozzá? ez kinek jó? mert a férjnek egészen biztosan nem és miből gondolod hogy az itt íróknak nem volt vagy nincs párkapcsolatuk? mert elítélik a szerető tartást? te pont annyira szánalmas vagy mint a 7es kommentelő

nem egy párkapcsolatom volt és egyiket sem csaltam meg soha, pedig volt köztük jópár éves is és biztos vagyok abban is, hogy itt rengeteg embernek van/volt hosszú párkapcsolata

2020. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
17%
Ma már mindegy ez a dolog, majdhogynem mindennapos.
2020. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Ahol bármilyen téren másra vágysz az nem egy 90%-ban tökéletes kapcsolat. Ilyen esetben van 10% tökéletesség ami nagyjából a megszokást meg a kényelmet jelenti. Ne mondjuk már egy kapcsolatra, hogy működőképes ha már eljut valaki a megcsalásig. Ha ez van akkor nem tudnak kommunikálni, nem működnek úgy az érzelmek hiszen nem jó a szex, alapvető hiányérzetek vannak. Ez nem egy 90%-ban tökéletes kapcsolat hanem egy nagy langyos semmi.
2020. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem zavar, ha O is szeretőt keres.
2020. ápr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!