Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindenki elítélendőnek tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki elítélendőnek tartja ha titokban szeretőt tartok? Nem érzem úgy h átverném a páromat.

Figyelt kérdés
Bűntudatom van, persze, ott kezdődne a gond ha nem lenne mert tudom h nem mondok el mindent a páromnak, de azért nem mert őt szeretném ettől védeni. Megpróbáltam beszélni vele! Nem áll olyan szörnyen elutasítóan a dolgokhoz, de tudom h nem tudná megemészteni, magát okolná amiért másra is vágyom de ez nem az ő hibája. Aki szerint el kellene hagynom a párom, nekik sincs igazuk. Szeretem őt... Hónapokat ötlődtem rajta. Olyan valami miatt hagynám ott a 90% tökéletes kapcsolatom amiről nem is tehet. Leírnám valakinek az egész történetet aki komolyan meghallgat, mert tudom hogy itt kB csak oltogatni fognak az egésszel. Tanácstalan vagyok, és szeretném hogy valaki meghallgasson.
2020. ápr. 3. 13:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy elítélendő. Főleg, hogy egy jó embert versz át aki szeret , és feleségül is vett. Nem értem mit érdekel az téged, hogy elítélendő-e?
2020. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
85%

Mit szólnál kérdező, ha a feleséged is tartana szeretőt, mert tőled nem kap meg valamit? Akkor is boldogan csalnád?

Amikor kiderült, hogy az exem szeretőt tartott (a szerető borított) kb. hasonló okok miatt, mint te (megkapott amúgy mindent, csak hát huszonéves házasság kicsit unalmas lett számára), megkérdeztem tőle: "Eddig szeretőztél, én meg mindent betartottam amit egymásnak ígértünk. Most én jövök, kicsit én is élni akarok még, nekem ugyanúgy jár, mint neked."

Nem volt túl boldog ettől a kijelentéstől. Azóta is együtt élünk, de minden szeretetemet, odaadásomat, tiszteletemet, bizalmat elveszített. Soha már nem lesz meg az a meghittség a kapcsolatunkban, ami volt. Mindez csak azért, mert kicsit unatkozott.

Már én vagyok az aki nem akarok tőle semmit, megvan mindenünk, nem vagyok rászorulva sem anyagilag, a lelki leválás is megtörtént. Ő az aki megbánta, lehet maga a d...gást nem bánta meg, de azt, hogy mi már soha nem leszünk az a házaspár akik együtt öregszünk meg, azt szerintem bánni fogja míg él.

Nyugodt szívvel kockáztatod pár kéjes éjszakáért a kapcsolatodat? Nehogy azt hidd, hogy kontrolálni tudod a szeretődet, ő is egy érző ember, ha becsapod őt is, mindent borítani fog, így a te életed fenekestűl fog felborulni. Most még a döntés a te kezedben van!

2020. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Biztos voltam benne, hogy egy aljas ösztönlény szánalmas vergődése lesz a sztoriból, s lám, az lett.
2020. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
90%hogy a párja nem jó az ágyban.
2020. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is leírta a storyt, nagyon gáz. Az a lényeg hogy nem tud ellen állni az exének mert vele jobb a szex. De az exének nem is kellett soha mint nő, csak szexkapcsolatban voltak. A pasija feleségül vette, de ő azonnal félre ment az exével. Valaki leírta itt az egész történetet végig, de törölték a válaszait, meg szerintem őt is.
2020. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy utolsó senkiházi vagy.Ezt veheted elítélésnek is.
2020. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
#24 És? Feleségül vette, nem? Minek, ha nem volt jó?
2020. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nekem is leirhatod, szivesen meghallgatlak, es nem irom ki ide! Viszont "regimodi" vagyok, nem igerem, hogy leleksimogato valaszt fogok irni, de cserebe nem fogalmazok alpári módon, hiszen mindannyian emberek vagyunk.


Nekem az faj leginkabb a megcsalasos tortenetekben, hogy akkor a masik miert volt eveken at hu?! Mirol szol egy hazassag?! Ezek nagyon elgondolkodtaro dolgok.

2020. ápr. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Szerintem baromi egyszerū a megoldás: ha úgy gondolod, hogy a megcsalás elfogadható dolog, akkor következtetésképpen a “párod” is megcsalhat téged. Jobb ha tiszta lappal fordultok egymáshoz, és korrekt módon tudja, hogy ō is randizhat másokkal, hiszen ez nem olyasvalami, ami csak neked van elnézve. Végeredményben nem nevezhetō ez az egész “kapcsolatnak”, de legalább nem ártasz a “párodnak” azzal, hogy átvered ōt.
2020. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nekem is leírhatod. Én is megcsaltam, bár köztünk már amúgy sincs semmi. Nem érdekel senkinek a gazdasági érdekközössége már.
2020. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!