Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindenki elítélendőnek tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki elítélendőnek tartja ha titokban szeretőt tartok? Nem érzem úgy h átverném a páromat.

Figyelt kérdés
Bűntudatom van, persze, ott kezdődne a gond ha nem lenne mert tudom h nem mondok el mindent a páromnak, de azért nem mert őt szeretném ettől védeni. Megpróbáltam beszélni vele! Nem áll olyan szörnyen elutasítóan a dolgokhoz, de tudom h nem tudná megemészteni, magát okolná amiért másra is vágyom de ez nem az ő hibája. Aki szerint el kellene hagynom a párom, nekik sincs igazuk. Szeretem őt... Hónapokat ötlődtem rajta. Olyan valami miatt hagynám ott a 90% tökéletes kapcsolatom amiről nem is tehet. Leírnám valakinek az egész történetet aki komolyan meghallgat, mert tudom hogy itt kB csak oltogatni fognak az egésszel. Tanácstalan vagyok, és szeretném hogy valaki meghallgasson.
2020. ápr. 3. 13:29
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nekem is megírhatod.
2020. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy nézem, azóta törölték az egyik választ, nem igzán értem miért.

Lényeg a lényeg: a kérdezőnek kényelmes így a párjával, de az exével jobban esik kefélgetni, ez a nagy dilemma.

2020. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!