Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belenéztem a barátom telefonjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a barátom telefonjába és nagyon gáz dolgokat találtam. Felhozzam neki vagy csak szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon gáz dolog belenézni a telefonba, de elég egyértelmű jelei voltak a megcsalásnak és igaza, lett. Csütörtökön pl. áthívta egy kolléganőjét home officeba ahol szépen meg is dugta... majd áthívott estére engem és eldicsekedett egy haverjának, hogy napi 2 nő. De más beszélgetéseket is találtam, puncs.hu-s csajokkal levelezget,hogy ki mit vállal, közös ebéd, találkozó, pucér képek ,ilyen szex olyan szex stb.

Na most felelősségre vonjam, hogy mégis mi ez és beszélgessek el vele vagy csak mondjam meg, hogy mindent tudok és ez nekem nagyon fáj és nem megy így tovább.

Iszonyúan érzem magam, legszívesebben megverném... :D Reggel még tartottam magam, át kell gondolnom mindent.



2020. ápr. 5. 12:33
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz ezen megbeszélni?
2020. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
86%

Hozzam többet nem nyúlna, főleg ebben a vírusos időszakban...így kapjam el?

Tagadni fog. Nekem a kezemben volt a bizonyíték, és akkor is tagadott...alapösztön.

2020. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
83%
Csak dobd ki
2020. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
60%
Egyáltalán nem vagyok híve az itt olyan jellemző hozzáállással, hogy bármi apróságért kukázni kéne egybol valakit, viszont most én is ezt mondom, de nem is gondolom, hogy ez amit leírtál apróság lenne. Ez számomra nagyon-nagyon gáz, kívülállóként én is azt mondom, hogy ez így nem jó, de fenntartom annak a lehetőséget, hogy egyszer én is olyan szituációba keruljek, hogy így viselkedjen velem valaki és kivulallok számára ismeretlen okok miatt úgy érezzek, hogy ettol még nincs vége a kapcsolatnak. Hát, a dontest a magad értékrendje szerint kell meghoznod, de tőlem kapsz egy kukázd ajánlást.
2020. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
kirúgni a francba. NEm akarsz napi második lenni vgay ilyesmi.
2020. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Persze,én is szeretem, így biztos nem lesz ez olyan egyszerű. De vigasztal, hogy úgysem tudna leállni, ha megbeszélnénk akkor sem, ráadásul sportot űz belőle...
2020. ápr. 5. 13:11
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
nem értem,hogy gondolkozhatsz el azon,hogy megbeszélitek??? Ha a férjed lenne és lenne x gyerek, akkor azt mondom érthető,hogy helyre akarod hozni. De ez,hogy csak a barátod és megcsal?? ÉN amúgy tuti,hogy kicsit ki is csesznék vele valamilyen módon. Vagy szembesíteném,de már hidegvérrel és dobnám.
2020. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

En csak elmennek.

Fszom se magyarázza meg a nyomoreknak h annyira sotet h meg normalisan egy megcsalast se tud levezenyelni..

Idióta..

2020. ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélni nem érdemes. Az ilyen tagadna, megpróbálná kimagyarázni, végül pedig hárítaná a felelősséget, rád mutogatna, felemlegetné valami hibádat etc.

Elég egyszerűen csak közölni vele, hogy vége.

A kutakodás miatt pedig ne legyen különösebb bűntudatod. Nem szép dolog, persze, de az sem, ha át van baxva az ember... És ha te nem figyelsz oda, nem véded magad, akkor senki nem fog! Résen kell lenni, különben nagyot lehet koppanni. Illúzióid pedig ne legyenek neked sem, az a férfi is megcsinálja a disznóságot, akiről sosem gondolnád.

2020. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
3-as valaszolo mondta meg szerintem a legtokeletesebben.
2020. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!