Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belenéztem a barátom telefonjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a barátom telefonjába és nagyon gáz dolgokat találtam. Felhozzam neki vagy csak szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon gáz dolog belenézni a telefonba, de elég egyértelmű jelei voltak a megcsalásnak és igaza, lett. Csütörtökön pl. áthívta egy kolléganőjét home officeba ahol szépen meg is dugta... majd áthívott estére engem és eldicsekedett egy haverjának, hogy napi 2 nő. De más beszélgetéseket is találtam, puncs.hu-s csajokkal levelezget,hogy ki mit vállal, közös ebéd, találkozó, pucér képek ,ilyen szex olyan szex stb.

Na most felelősségre vonjam, hogy mégis mi ez és beszélgessek el vele vagy csak mondjam meg, hogy mindent tudok és ez nekem nagyon fáj és nem megy így tovább.

Iszonyúan érzem magam, legszívesebben megverném... :D Reggel még tartottam magam, át kell gondolnom mindent.



2020. ápr. 5. 12:33
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
11%
szerintem nézd el neki, ma már nem olyan nagy dolog ez. hát menő a gyerek, akkor menő. mit lehet tenni? lehet hogy soha többet nem lesz ilyen jó pasid.
2020. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne mondd el neki, hogy nagyon fáj neked, csak annyit, hogy mindent tudsz, és szakíts vele.
2020. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
21%
Ez az ára ha alfahímmel jársz :)
2020. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
Én kihasználnám, hogy össze vagyok törve, így elzokognám magam, hogy múlt héten tudtam meg, hogy aidses vagyok. Aztán röhögnék a markomba a nagy kapkodás láttán. 😃
2020. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
96%
Amit korábban is írtak, a ghostingolás az elég jó kis revans. Nem reagálsz semmilyen üzenetre, se hívásra, nyugodtan tiltsd is le, ahol csak tudod. Aztán ő ott fog toporogni meg hisztizni, hogy most mégis mi van. Az elején szépen kiidegeli magát, hogy vajon azért van e ez, mert lebukott, de pár nap vagy hét alatt úgyis leesik neki, hogy tudsz mindent, de addig remélhetőleg úgy felbosszantja magát, hogy legalább az elkövetkezendő hónapot tönkre vágtad neki idegileg a kis egojaval együtt. Ha egy percig is úgy érzi, hogy annyit ért, mint amilyen a szakítás stílusa, akkor már megérte, hogy visszakapott kicsit a rossz érzésekből, amit okozott. Úgyhogy én ezt nagyon ajánlom, megőrjíti az ilyen típusú embereket.
2020. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
85%
Ghostingold, az ilyen műmájernek az a legnagyobb revans. Idegbajt fog kapni, hogy nem reagálsz.
2020. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
31%

"Ghostingolás".... ez valami Z generációs buz..ság?


Mi még az egyenes beszéd hívei voltunk. Ha pohár víz az arcba, vagy egy pofon és elküldeni a bús pi...csába.

2020. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

+1 szavazat a ghostingra!


Jaj, nehogymár elsírd neki, hogy fáj neked, láttad mit művel, tökéletesen hidegen hagyja, hogy érzed magad.

Nekem is volt egy s€ggfej pasim fiatalabb koromban. Rettentően dühített, hogy nemcsak részvétet nem érez irántam, még rendesen beolvasni sem tudnék neki, mert annyira nem érdeklem, hogy lepereg róla mit gondolok. Sírtam a szakításkor, én hülye. Csak utólag jutott eszembe, hogy egyszerűen fel kellett volna szívódnom, egyedül azzal rúghattam volna vissza, és telibetaláltam volna - érzések híján - az egóját. Méltányos lett volna és állati jó érzés, azóta is bánom, hogy kihagytam. Te ne szalaszd el!

2020. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
92%

Velem amúgy ugyan ezt megcsinálta a volt barátnőm. Az expasija és köztem "ingázott".


Egy közös képről derült ki a turpisság.


Én nem ghostingoltam meg ilyen hülyeségek. Keményen kiraktam a szűrét.


Azóta is itt sír és könyörög, hogy menjek hozzá vissza, mert a palija elhanyagolta... kaparja a küszöböt hogy mekkora hibát követett el.


Legalább egyenesen és tisztán elintéztük.

2020. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem vallanam be h beleneztem a telojaba. Inkabb csak azt mondanam h fulembe jutott hogy megcsalt csutortokon es ez nekem nem fer bele. Legalabb legyen egy almatlan ejszakaja h a csajban nem bizhat vagy a baratjaban...
2020. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!