Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belenéztem a barátom telefonjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a barátom telefonjába és nagyon gáz dolgokat találtam. Felhozzam neki vagy csak szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon gáz dolog belenézni a telefonba, de elég egyértelmű jelei voltak a megcsalásnak és igaza, lett. Csütörtökön pl. áthívta egy kolléganőjét home officeba ahol szépen meg is dugta... majd áthívott estére engem és eldicsekedett egy haverjának, hogy napi 2 nő. De más beszélgetéseket is találtam, puncs.hu-s csajokkal levelezget,hogy ki mit vállal, közös ebéd, találkozó, pucér képek ,ilyen szex olyan szex stb.

Na most felelősségre vonjam, hogy mégis mi ez és beszélgessek el vele vagy csak mondjam meg, hogy mindent tudok és ez nekem nagyon fáj és nem megy így tovább.

Iszonyúan érzem magam, legszívesebben megverném... :D Reggel még tartottam magam, át kell gondolnom mindent.



2020. ápr. 5. 12:33
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Dobd ki már!!!
2020. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
66%
En irnék neki a helyedbe sms-be vagy viber stb csevegön hogy pl; Imàdtam tegnap a farkad,olyan jò volt szopogatni,söt sokkal nagyobb mint a xy-é(baràtod)....aztàn 5perc mùlva jaj bocsi véletlen volt vicceltél...az ideg szét fogja ba..ni tuti aztàn röhögve küldd el a pics..ba...ennyi
2020. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Várjuk a fejleményeket!
2020. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2020. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
8%
Semmi közöd a telójához, ahogy senki máséhoz sem. Viseld a következményeket és csináld végig, amit elkezdtél. Kitartás!
2020. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!