Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mit tegyek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, ha félek, a párom bele fog szeretni másba?

Figyelt kérdés

Van egy lány a párom baráti társaságában, akivel elkezdett nagyon sokat beszélgetni. Mindig ott van a lány is, amikor a fiúkkal találkoznak, én ezt csak utólag tudtam meg. Nagyon sokat beszél vele akkor is, ha velem van, a lány sokszor hívja, van, hogy késő este is, a párom viszont sosem fogadja ezeket ha én ott vagyok. Olyanokat írt neki a lány, hogy "fogadni mertem volna, hogy megint vele vagy.." (amikor velem volt), "úgy látszik neki is mindig akkor van szüksége rád, mint nekem", stb. Szilveszterkor azt mondta a barátomnak, hogy erre az évre jobb döntéseket kíván neki.

Nagyon rosszul éreztem magamat emiatt, reméltem megérti, szóval beszéltem vele erről. Azt mondta csak barátok, ő nagyon szeret engem. Egy darabig megnyugtatott ezzel, viszont láttam múltkor, hogy vele beszélt és utána archiválta az üzenetet. Nem szóltam semmit, de azóta is látom, hogy ezt csinálja.

Szóval megint elmondtam neki, hogy félek, hogy elveszítem. Az volt a válasz, hogy dehogy, semmi sincsen, és ne beszéljek erről többet(ezt kicsit ingerülten). Volt egyszer olyan is, hogy vonattal mentünk a barátomhoz, és az a lány is ott volt a vonaton. Egy helyen szálltunk le, közel sétáltak egymáshoz, mégsem köszöntek egymásnak, pedig mondtam is a páromnak, hogy ott a barátja. Fura ez azoknál, akik amúgy ennyit beszélnek. Szülinapjára meg kitettek egy képet a lánynak, amin egy barátjával a párom ágyán fekszenek, pedig nekem nem is mondta hogy volt náluk. Miután rákérdeztem, azt mondta igen, ott volt egy bulin.

Négy éve vagyunk együtt, de semmi sem unalmas, vagy nem szenvedélyes, jobban szeretem őt minden egyes nap, mint tegnap. Borzasztó viszont ez a kétely. Számomra világos, hogy annak a lánynak nem közömbös, nem csak barátkozni akár vele. A barátom tudom, hogy nem csalna meg, vagy ha igen, akkor azonnal elmondaná. Nem is ettől félek, hanem attól, hogy bele fog szeretni és elhagy. Meg ezt a titkolózás sem értem igazán. Nagyon rosszul érzem magam emiatt. Még nem költöztünk össze, de felvetettem már az ötletet, dolgozunk mindketten, az anyagiakkal nem lenne gond. Ő is benne volt az elején, azóta viszont azt mondta, előbb kocsira akar gyűjteni (2milliós),pedig van egy nagyon szép autója. Így még legalább egy évig szóba se jön a költözés és nyaralni se szeretne menni. Jogosan aggódom szerintetek, vagy csak belémbújt a zöld szemű szörny?



2020. ápr. 22. 10:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez az a probléma, amit te nem tudsz megoldani (leszámítva, ha komolyan elbeszélgetsz a barátoddal, és ha nem változtat, akkor kivágod, mint a taknyot). A lánnyal semmiképpen ne beszélj, mert felesleges, és csak nyeregben érzi magát tőle. Ezt a helyzetet csak a barátod tudja lekezelni, ha ő adja a lovat a csaj alá azzal, hogy nem húzza meg a határokat, akkor nem tudsz mit tenni.
2020. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Először azt hittem csak hülye vicc, de basszus te tényleg így élsz egy kapcsolatban? Nem, rohadtul nincs rendben ez a kapcsolat, elhiszed nekem ha azt mondanád neki elhagyod, csak annyit mondana h szia?
2020. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
41%
Ja és tuti hogy kúrnak azért mer így beszélni a lány! 100%
2020. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
"A barátom tudom, hogy nem csalna meg, vagy ha igen, akkor azonnal elmondaná." Ugyanezt ígérte a férjem. Több gyerek után, amikor terhes voltam, lett egy kapcsolata, ami majdnem 1 év után derült ki. Végig azt mondta, hogy szeret, soaem tudna megcsalni. Többször rákérdeztem, mindig ez volt a válasza. Mindig mondta, hogy ő nem olyan ember. Hát, mégis. Szerintem egyértelmű, hogy megcsal, különben miért törölné a másik lány üzeneteit? Én soha többé nem fogok bízni senkiben. A férjemben sem kellett volna. Szerintem próbálj egy olyanembert keresni, aki szeret és megbecsül.
2020. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mi a helyzet?
2020. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért a legrosszabb verziót se felejtsük ki: SIMÁN lehet, hogy azért ez a fene nagy titkolózás, mert már régi keféli a kiscsajt. Aki meg meg van érte dögölve, azért várja epekedve, hogy a srác rúgjon már ki téged, és "válassza" őt, mert a csaj számára is egyértelmű, hogy a srác NEM szeret téged. Csak kényelmes neki a szituáció, hogy te vagy a biztos pont, a kis szerelmes leányzó meg ugrik a kukira akármikor. :)
2020. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasid valami dumával hitegeti a csajt, hogy majd elhagy téged, valószínű beállít érzelmileg instabilnak vagy ilyesminek, hogy azért van még veled, mert öngyilkos lennél ha elhagynád, stb. Alapból nem gondolom hogy a 3. fél a hibás, de én biztos nem tűrtem volna hogy még a csaj van felháborodva, hogy velem van a párom :D Hát ez nonszensz. Én akkor írtam volna, hogy mégis mi van köztük vagy mit tud a kapcsolatunkról. Amúgy tuti lefeküdtek már, a csaj szerelmes is lehet. Lényeg a lényeg, te itt rettenetesen hülyére vagy véve. Ne hagyd. Hány évesek vagytok?
2020. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Végül a harmadik válaszoló tanácsát fogadtam meg. Beszéltem vele erről, azt mondta tényleg csak barátok és hogy azért rejtette el az üzenetet, hogy ne bántson meg. Mondtam, hogy pont az ellenkezőjét érte el vele. Megígérte, hogy nem lesz többet ilyen, és nagyon sajnálja, hogy megbántott.

Szóval a harmadik válaszoló tanácsát megfogadva, megpróbálok hinni neki és bízni benne.

Majd eldől aztán, hogy jól tettem-e, vagy csak nagyon naív vagyok.

22 évesek vagyunk egyébként.

2020. ápr. 26. 08:34
 29/31 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon fiatal vagy és naív. Nagyon nagyot fogsz te még itt koppanni az biztos. Teljesen hülyére vesz de hát te tudod.
2020. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
"Csak azért rejtette el az üzeneteket, hogy ne bántson meg", na, akkor nyugodtan meg is mutathatja neked, miről írkálnak, hiszen semmi titkolnivalója nincs, ugye?
2020. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!