Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki az aki csalja párját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki csalja párját?

Figyelt kérdés

Tudom Covid-19 közbeszólt de hátha vannak.

Nem ítélkezni szeretnek, inkább csak az okok érdekelnének, hogy ki miért teszi. Szereto vagy alkalmik általában?



2020. máj. 15. 09:42
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
74%
Nem ítélkezem, ezek tények! A megcsalásra NINCS a világon semmilyen mentség, egy undorító, sunyi tett és ezen nincs mit szépíteni. Aki képes megcsalni a másikat, az nem szereti a párját és soha nem is szerette. Tök mindegy mik a körülmények, mindig van más megoldás, de van aki ugye a könnyebb utat választja...
2020. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
84%
Nem csalom,sose csaltam senkit és nem is fogok, van becsületem és hűségem.
2020. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
10%
11-es és a világ fekete-fehér és természetesen simán oda lehet lökni az elkövetkező életemből a gyerekkel töltött idő 80 %-át vagy 50%-át...Hát tudod mit, akkor inkább beáldozom a gerincemet.
2020. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
A kérdés nem azért került kiírásra, hogy ítélkezzünk, vitatkozzunk. Csak az érdekel, hogy kinek mi az indíttatása
2020. máj. 15. 11:32
 15/35 anonim ***** válasza:
79%

#13 Egy szóval nem mondtam, hogy a világ fekete-feher, de a megcsalásra akkor sincsen semmilyen mentség. Ennyi.


"akkor inkább beáldozom a gerincemet."


Egészségedre, légy rá nagyon büszke! Biztos a gyereked is marha büszke lenne rá, ha kiderülne számára, hogy a szeretett apukája/anyukája össze-visszacsalta a másik szülőjét, szigorúan persze csak az ő érdekeit szem előtt tartva... :)

2020. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
93%

Nem csalom, soha nem is tenném, méghozzá a szüleim miatt. Láttam, mit tesz a megcsalt féllel az, hogy összetörték a bizalmát és senkinek nem kívánom. Senki sem érdemli ezt.

Az a szomorú abban, amit mondtok, hogy a megcsaló félnek kerestek mentségeket, de a megcsaltnak soha. Elfogadjátok, ha a megcsaló fél azt mondja, hogy elhidegült tőle a másik, vagy kihűlt a kapcsolat és nem gondoltok bele, hogy könnyen lehet, hogy annak is van egy oka.

2020. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
5%
Nő vagyok, azért csalom a férjem, mert most vagyok szép és fiatal, pazarlás lenne nem kihasználni ezt. A házasságom remek, a férjemet nagyon szeretem, ez csak a szexről szól. Majd 40 felett ráérek hűséges lenni.
2020. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
16%
15 éves kapcsolatom alatt ismerkedtem meg egy nős férfival, akivel azonnal lehetett érezni a szinte mágnesként vonzó kémiát. Nálam ellaposodott, baráti szintre csökkenő kapcsolat volt, nála gyengédség, intimitás, szexhiány van, 22 éve házasok. Már egy éve tart nálunk, én kiléptem a kapcsolatomból, ő nem. Kötődés, érzelmek alakultak ki mindkettőnknél.
2020. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
89%

"mert most vagyok szép és fiatal, pazarlás lenne nem kihasználni ezt."


Fúj de gusztustalan egy vegleny vagy te. És a legszomorúbb, hogy úgy írod, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne, már-már büszke vagy rá. Minek vagy egyáltalán szerencsétlen ferjeddel, ha úgyis csak "pazarlás" a vele töltött évek?? Legalább megadnád az esélyt neki, hogy normális, tisztességes nőt találjon, aki becsüli és valóban szereti is, nem csak azt kamuzza, te meg kedvedre dughatnal fűvel-fával.


"A házasságom remek, a férjemet nagyon szeretem"


A nagy francokat szereted! A magad fajtáknak fogalmuk sincs arról mi az a szeretet, ugyanis aki szereti a másikat, SOHA nem verné át ilyen undorító módon.


"Majd 40 felett ráérek hűséges lenni."


Te sosem leszel hűséges, azt sem tudod mit jelent a szó. Aki egyszer megtette, az többször is megfogja. Valaki vagy hűséges alapjáraton, vagy nem. Te nem vagy az, csak nem értem az ilyen minek házasodik.

2020. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%
19, nekem mindegy mit gondolsz, a kérdésre válaszoltam a lehető legőszintébben. Ha zavar a téma, lapozz tovább. Kérdező, a privát kérdésedre a válasz: 28 éves vagyok.
2020. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!