Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tetszik a férjem egy barátja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a férjem egy barátja? Helytelenül viselkedek, de nem tudok leállni?

Figyelt kérdés

A férjemmel 3 éve vagyunk házasok és 5 éve vagyunk együtt. Egyideje új helyre költöztünk ahol megismerkedtem a férjemnek egy új barátjával/ismerősével. Nagyon okos, érdekes, kedves férfi-állítólag imádják a nők-sajnos én sem vagyok kivétel. Este rengeteget beszélünk messengeren úgy, hogy erről a férjem nem tud semmit. És már milliószor megfogadtam, hogy nem állok vele szóba, vagyis szóbaállok, de nem beszélek vele ennyit. Viszont a férjem 10 körül ér haza, addig én meg vagy chatelek, vagy telefonálok ezzel a férfival. Ő is tett utalásokat, hogy tetszem neki. Hogyan hesegessem el a gondolatokat, hogyan mondjam meg neki, hogy elég lesz, úgy, hogy ne bántsam meg? A pasi egy tipikus nőcsábász egyébként, 34 éves, de sose volt komoly kapcsolata, de alkalmi annál inkább. Illetve, hogyan felejtsem el? Van egy stabil kapcsolatom, de a szex már kicsit unalmas és talán ez az amit keresek a másik pasiban.

26/nő



2020. máj. 26. 21:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%

Semmit nem kell tenned!


Ha van esze, akkor a férje ökle észhez térít, amint rájön.

2020. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha alkalmi kapcsolatai vannak csak, akkor nem fog megsértődni, gondolom van más is akit fűzöget. Megmondod neki, hogy nem érsz rá, illetve ne keresd többet.
2020. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsétlen férjed. Nem rosszból, de annyira érvényesül itt is a mai trend, hogyha valami nem működik úgy, ahogy korábban, sutba akarják dobni. Főleg egy olyanért, aki hírből sem ismeri az elköteleződést, hűséges, komoly kapcsolatot. Nem érzed, hogy ez gáz, amit művelsz? Ne jöjjön nekem azzal sok nő, hogy nekik komoly férfi kell, ez a kérdés és sok más eset is az életben nem ezt támasztja alá. Sajnálom a férjedet.
2020. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
#3 Én nőként is elítélem azt amit a kérdező csinál. Mert feleslegesen játszik a tűzzel. Kérdező, szüntesd meg a kapcsolatot ezzel a pasival a saját érdekedben.
2020. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Mindketten igazi értékes emberek vagytok. Amúgy nagyon egyszerű, nem veszed fel a telefont, nem válaszolsz chaten. Valamint megkéred, hogy álljon le a nyomulással, vagy szépen elmeséled a férjednek mi a helyzet.
2020. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom megszűntetni, mert a férjemmel többször találkoznak, így akarva-akaratlanul velem is.

Hármas, én is tudom, hogy nem helyes, de mikor egyedül vagyok, mindig ráfanyalodok. Nem akarom eldobni a kapcsolatomat, köszi.

2020. máj. 26. 21:20
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Tudom, 0-ra leszek pontozva, de én itt igazából csak piszok irigy vagyok 😳 26 éves vagy, 21 éves korodban volt olyan szerencséd, hogy megismertél egy férfit, akivel voltatok annyira jók egymásnak, és egyeztek annyira az elképzeléseitek, hogy 2 év múlva összeházasodtatok. És most megint megismertél egy nem akármilyen fickót, aki "foglalkozik" veled - még ha nem is komolyan - így is, hogy házas vagy. B.kker... Nekem meg évek óta senki, semmi, és 99,9%, hogy ez már így is marad.
2020. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Viszont ha így folytatja, előbb utóbb a két szék között a földre ül. Kérdező, azzal nincs baj ha közösen lógtok de a férjed háta mögötti dumcsikat be kéne fejezni. Ne csinálj semmi olyat amiről a férjed ne tudhatna, ennyi az egész. Nincsenek barátnőid? Hobbid? Nem szoktál olvasni?
2020. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Oké, de borítékolható a kudarc a végén. Ez mindig így történik. Jön valaki, fellángolsz, dugtok párat vagy egy ideig, majd tönkremegy, mert semmi lelkiség nincs benne és mert az élet emlékeztet, hogy nem lehet előnyt kovácsolni más hátrányára.
2020. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kicsit pörgesd előre az idő kerekét. Kamatyoltok egyet, a házasságod szétmegy... és utána? Az úgy jó lesz, megéri? Egyik sem lesz már melletted.
2020. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!