Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tetszik a férjem egy barátja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a férjem egy barátja? Helytelenül viselkedek, de nem tudok leállni?

Figyelt kérdés

A férjemmel 3 éve vagyunk házasok és 5 éve vagyunk együtt. Egyideje új helyre költöztünk ahol megismerkedtem a férjemnek egy új barátjával/ismerősével. Nagyon okos, érdekes, kedves férfi-állítólag imádják a nők-sajnos én sem vagyok kivétel. Este rengeteget beszélünk messengeren úgy, hogy erről a férjem nem tud semmit. És már milliószor megfogadtam, hogy nem állok vele szóba, vagyis szóbaállok, de nem beszélek vele ennyit. Viszont a férjem 10 körül ér haza, addig én meg vagy chatelek, vagy telefonálok ezzel a férfival. Ő is tett utalásokat, hogy tetszem neki. Hogyan hesegessem el a gondolatokat, hogyan mondjam meg neki, hogy elég lesz, úgy, hogy ne bántsam meg? A pasi egy tipikus nőcsábász egyébként, 34 éves, de sose volt komoly kapcsolata, de alkalmi annál inkább. Illetve, hogyan felejtsem el? Van egy stabil kapcsolatom, de a szex már kicsit unalmas és talán ez az amit keresek a másik pasiban.

26/nő



2020. máj. 26. 21:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
Hát erre ne legyél nirigy, utolsó, hogy 26 évesen kvázi nem jó a szexuális élete és a olyan házasságban él, ahol egymás háta mögött csinálnak hülyét a másikból. Kérdező, kövess gerincet, de nagyon gyorsan.
2020. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%

Tudod kérdező a hűség egy döntés. Ahhoz akkor is tartanod kell magad, ha megkísért valaki. Ahogy mondták előttem, csak a férjed jelenlétében kommunikál vele, akkor is csak udvariasság szintjén, vagy akkor fontos dolgod lesz pár alkalommal és nem mész.

Tényleg állj le, mert ebből hamar válás lesz.

2020. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
1.Ő nem barátja a férjednek, semmi komolyabbat nem akar, pont jó neki, hogy titokban járogathatna össze veled. Inkább hanyagold, mert jól nem fogsz kijönni belőle.
2020. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett 23 évesen összeházasodni? miért kellett két év után összeházasodni ?külön külön se látom értelmét együtt meg aztán pláne. ez az eredmények. Én tudom hogy azért nem fogom megcsinálni a páromat és ő se engem mert kiéltünk magunkat és már nagyon nem akarunk csapongani. örülünk hogy végre Megtaláltuk a párunkat elegünk van az ismerkedésbol.
2020. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Ez tipikusan a "szakadék felé gyaloglok, tudom, h mi van ott, tudom, h bajom lesz, de megyek felé, mit tegyek szerintetek?" :D

Na mit...

Komolyan, sajnálom a férjedet.

Hogy mit tegyél? Ne beszélj azzal az emberrel. Ha ennyi akaraterőd sincs, akkor meg hiába mond itt bárki bármit, úgyis te leszel az "okosabb".

2020. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"hogyan mondjam meg neki, hogy elég lesz, úgy, hogy ne bántsam meg?"


Mit vigyázol rá?

Ne féltsd, te magad is írod, hogy nőcsábász. A férjed haverja, de titokban utalásokat tesz neked, hát én el is küldtem volna az anyjába, nem tudom, mit kell rajta sajnálni.

Nyilvánvalóan nem számítasz neki. A férjed, mint barát sem számít. Egy numera lennél, ahogy most is akad a farkára ez-az, és utána is fog, és persze melletted is. Talán kihívás, izgalom is neki, hogy meghúzzon egy férjes nőt, a haverja feleségét a háta mögött. Mint egy bajnok! Szerinted összetörik a kis lelkivilága, ha szólsz neki, hogy kopjon le? :D Megnyugtatlak, leszarja.


Gusztustalan egy fazon. Mit képzelsz? Hogy megváltoztatod? Vagy hogy veled más lenne, mert te különleges vagy neki? Már most is pont olyan veled, mint ami várható tőle.


Ha lekoptatod, mi lesz? Mikor találkoztok, nem fogja a férjed előtt felhozni, hogy "Zsuzsi, olyan gonosz voltál". Ugyanúgy fogtok hármasban jópofizni, nem leszel számonkérve, hát titok az egész! Beleröhöghetnél a szemébe, és meg sem szólalhatna.


De mit pazarlom itt a szót, te pontosan tudod, hogy milyen ő, mi történik, és mi a baj azzal, amit csinálsz. Már amit eddig tettél, az is bőven a válóok határán táncol. Itt még csak nem is arról van szó, hogy halálosan beleszerettél volna valakibe. Csak annyira dugni akarsz egyet ezzel a szardarabbal, egy jöttment kúrógéppel, annyira nem hagy nyugodni, hogy milyen lenne a farkán, hogy játszod a hülyét, mert azt már rosszul esik bevallani magadnak, ennyiről szól az egész, ez vagy te.


De akkor csináld, csak a férjedtől búcsúzz el.

2020. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó a számból vettél ki minden szót...
2020. máj. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit unalmas a szex a férjeddel? Ettől nem lesz jobb és nem fog megoldódni a probléma!

Ha korán házasodtál, és kihűlt részedről a dolog, akkor válj el, aztán hajkurászhatod az élvezeteket.

2020. máj. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem kell mondani neki semmit. Tiltsd le és kész. Mit gondoltál, te lennél a kivétel hogy melletted majd más lesz? Mi? Ha szar a szex az ágyban a férjeddel, ültesd le és told az arcába hogy "már nem élvezem amit csinálsz, újítsunk".

Nem kell lacifacázni meg pátyolgatni a kis lelkét. Konkrét legyél, a házasságodról van szó az isten szerelmére.

A pali meg nem fog krokodilkönnyeket ejteni utánad. Jobb nőket is megkap nálad olykor. Csak szeretni nem fogja őket soha.

2020. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt remélem tudod, hogy a pasik is pletykálnak. Az is lehet, hogy a nőcsábász már elkürtölte a társaságban, hogy téged fűzöget.

Nem egy ilyen társaságot ismerek, ahol semmi nem tabu. A párom baráti társaságában van egy ugyanilyen férfi, sőt, ő is 34 és nagyon jól néz ki. Amikor az egyik haverjával szakított a nője, akkor a nő szinte azonnal megkörnyékezte ezt a pasit. A pasi meg nyílván elmondta a haverjainak, hogy a Józsi ex nője, a Mari megkörnyékezett. Röhögtek rajta egy jót és szánják Marit. Szóval el tudom képzelni, hogy éppen rajtad röhög a fél baráti társaság és a férjed előtt titkolják. Minél hamarabb szűntesd meg ezt a 'viszonyt' , hacsak nem akarsz 26 évesen elvált lenni, ami azért valjuk be elég ciki lenne.

2020. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!