Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ember vagyok, helytelenül cselekedtem? Talán csak kihasznált? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ismerkedtem neten egy lánnyal, minden jó volt és szép, találkoztunk, kezét fogtam ő adott szájra puszit a végén. De azt mondta várjak még lassan haladjunk mert friss volt neki még a szakítás és nem zárta le azt az 5 éves kapcsolatát. De feltűnően kevesebbet beszéltünk, nem kereset annyit, de megértettem miért. Egyszer amikor ismét velem kevesebbet beszélgetett, gondoltam hogy chaten van megnéztem és valóban ott volt. Erre másik névvel ráírtam tudom beteges rossz dolog, de kedves, beszédes volt azzal az idegennek (aki én voltam) kérdeztem van-e jelölt azt mondta vannak udvarlók, és mindjárt fel is akart venni facebookra stb. Szerintetek, aki most zárja le a kapcsolatát és tudja , hogy vár rá valaki, az chatről szed fel facebookra embereket? Szóval megmondtam neki, hogy én voltam, erre persze kiakadt, hogy őt senki sem nyomozhatja stb., szóval azóta nem beszélünk.
2012. okt. 7. 12:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
(de közben hitegetett, hogy kellek neki hiányzok stb)
2012. okt. 7. 12:41
 2/12 anonim ***** válasza:
chates ribi:)
2012. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
és jól tedted hogy felmentél chatre, a 6. érzéked megsúgta. én már régen nem chatelek, de amikor chateltem mindig figyeltem hogy mikor registzrálr az illető (ha nyilván 5 éve chatel az már rossz jel), azt is néztem hogy milyen szobákba van benne, mer vannak akik csak ilyen szobákban nyomulnak, azokat is utáltam.
2012. okt. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Senksi se nyomozhatja, hm...

Csak tudná mit csinálnak a telefontársaságok.


Kérdezd meg, hogy akkor most mi van. Mondd, hogy ne beszéljen mellé, te sem teszed.

2012. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként 3 hónapja chatel csak a közösbe és régebben is láttam chaten, de 90%-ban zárva volt
2012. okt. 7. 12:48
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

5 év hosszú idő, élvezi, h újra szabadon udvaroltathat magának

tulajdonképpen tett ő neked bármilyen ígéretet vagy fogalmat, vagy jártok talán? nem? akkor?

megértem, h rosszul esik neked, h te csak neki udvaroltál, de ez az ismerkedő szakasz, ez teljesen normális, nincs ebben semmi ribancság, és majd azt választja ki, aki a legjobban tetszik neki

talán nem te leszel az

a második felére, nem tudom, egyenesebb lett volna rákérdezned, h mit akar tőled, neki pedig megmondania az igazat

2012. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jól át vágott!Szerintem most élvezni akarja a szabadságot!
2012. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
"a második felére, nem tudom, egyenesebb lett volna rákérdezned, h mit akar tőled, neki pedig megmondania az igazat" - egymásnak szinte szerelmet vallottunk, akkora volt az összhang varázs, ő is nagyon akart...vagy mégse...
2012. okt. 7. 13:24
 9/12 anonim ***** válasza:

és ez a személyes találkozás előtt volt? vagy utána?

mert ha előtte, akkor lehet személyesen ez a varázs már nem volt meg neki

nem vagy rossz ember szerintem, de nem ez a módja

ettől függetlenül a lánynak se kellene téged hülyítenie, ha nem akar mégsem semmit, hanem megmondani

2012. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Előtte főleg de utána is kaptam utalást!4
2012. okt. 7. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!