Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tetszik a férjem egy barátja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a férjem egy barátja? Helytelenül viselkedek, de nem tudok leállni?

Figyelt kérdés

A férjemmel 3 éve vagyunk házasok és 5 éve vagyunk együtt. Egyideje új helyre költöztünk ahol megismerkedtem a férjemnek egy új barátjával/ismerősével. Nagyon okos, érdekes, kedves férfi-állítólag imádják a nők-sajnos én sem vagyok kivétel. Este rengeteget beszélünk messengeren úgy, hogy erről a férjem nem tud semmit. És már milliószor megfogadtam, hogy nem állok vele szóba, vagyis szóbaállok, de nem beszélek vele ennyit. Viszont a férjem 10 körül ér haza, addig én meg vagy chatelek, vagy telefonálok ezzel a férfival. Ő is tett utalásokat, hogy tetszem neki. Hogyan hesegessem el a gondolatokat, hogyan mondjam meg neki, hogy elég lesz, úgy, hogy ne bántsam meg? A pasi egy tipikus nőcsábász egyébként, 34 éves, de sose volt komoly kapcsolata, de alkalmi annál inkább. Illetve, hogyan felejtsem el? Van egy stabil kapcsolatom, de a szex már kicsit unalmas és talán ez az amit keresek a másik pasiban.

26/nő



2020. máj. 26. 21:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20%
undoritó egy hányadék vagy , a női nem szégyene , megérdemelnél egy bézboz ütőt a fogaid közé
2020. máj. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Tedd fel a kérdést magadnak?? Megéri?? Annyira rossz a férjem hogy ezt érdemli? És a másik dolog! Képzeld el ezt fordítva! Neked hogy esne ha a férjed írogatna egy nőnek? Téged unalmasnak tart.. Ha ezeket megtetted és még mindig így érzel akkor inkább válj el! Engedd át a férjed olyan nőnek aki értékeli szereti és megbecsüli!! Te meg csak 40 év körül házasodj mégegyszer..
2020. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Le kell feküdnöd vele te is tudod. Vagy nem lesz jó szex és legalább így megszabadulsz a gyötrő kísértéstől, vagy pedig ha élvezed akkor pedig végre megtalálod azt amit kerestél. Mindenféleképpen jól jöhetsz csak ki belőle!
2020. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!