Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy terhességetek alatt megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
8,5 éve vagyunk együtt, alig voltam 18, mikor összejöttünk. Télen jutottunk el oda, hogy mostmár készen állunk a gyermekvállalásra, viszonylag hamar össze is jött az álmunk, 21 hetes terhes vagyok ikrekkel. Kezdetektől fogva egyetlen dolgot tartottam a legfontosabbnak, az pedig a másik iránti tisztelet. Szerintem ebből gyökerezik az összes többi fontos érték, így a lojalitás is. Soha nem nyomoztam utána, nem ellenőrizgettem a privát csetelgetéseit, levelezéseit, nem korlátoztam a barátaival töltött prgoramokban, mert bíztam benne. Tegnap viszont teljesen véletlenül megtudtam, hogy visszaélt a bizalmammal, ugyanis 3 hónapja van egy másik lány is az életében. Kiderült, hogy ezzel a lánnyal van egy közös ismerősünk és ő mondta nekem, hogy egy étterem előtt látta őket csókolózni. Kérdőre vontam a párom,aki mindent bevallott, szerelmes másba. Nem önmagában a megcsalással van bajom, ezt lehet, hogy meg tudnám bocsájtani, sokkal inkább azzal, hogy elárult, hülyének nézett és nem tisztelt annyira,hogy az első pillanatban mindezt bevallja. Foglamam sincs mit csináljak, erőszakkal nem tarthatom magam mellett, de rettegek, hogy fogok megbírkózni 2 kicsivel egyedülálló anyaként, az anyagi terhekről nem is beszélve. Állítása szerint engem is szeret, nem vettem észre változást rajta az elmúlt 3 hónapban, szexuális életünk gyakorisága sem változott.

2020. júl. 26. 08:49
 111/165 anonim ***** válasza:
87%

Szoktatok vitatkozni, megcsal, másba szerelmes....

Neked mi kell még, hogy elhidd nem olyan tökéletes a kapcsolatotok? És most kiderült oka is van annak, hogy félrement. Téged már tényleg nem szeret.

2020. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/165 A kérdező kommentje:
Ahol nincs vita, az nem egészséges kapcsolat, pontosan ott az egyik fél ráhagyja a másikra a dolgokat a békesség kedvéért. Nem kell nagy dolgokra gondolni, rendszerint pár percen belül szent a béke.
2020. júl. 26. 16:03
 113/165 anonim ***** válasza:
88%

Te tudod.

De egy valamit igerj meg.

Ezt az összes oldalt fényképezd le, mentsd el, mindegy, csak legyen meg neked.


Majd évek múltán olvasd vissza.

Es a saját valaszaidat is.


Majd leszel a csicskaja.

Ha most nem mersz lépni akkor pedig alárendeled magad.


Ez majd évek alatt kialakul..


Én a te helyedben inkább maradnék egyedül,a két picivel, mint az a lelkibanat ami rád vár.

Egy ideig még lehet, hogy elhiteted magaddal hogy jó, es megváltozott, de majd leesik, hogy sose fog.


Van két gyermekem, és ezeken én már túl vagyok.


Nekem mindegy a te életed.

2020. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/165 anonim ***** válasza:
89%

Imádom, hogy mindenre van magyarázatod.

Fogadjunk míg minket győzködöl itt addig a tökéletes pasid épp gyártjaba féltesókat. :D

2020. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/165 anonim ***** válasza:
90%
Egy féreg a párod. Ha van eszed menekülj de gyorsan. Ja hogy nincs eszed? Bocs, nem szóltam.
2020. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/165 anonim ***** válasza:
15%
Egypetéjű ikrek?
2020. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/165 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy a válaszaimat 1 vagy akár 10 év múlva is vállalni fogom, semmi olyat nem írtam, amiről évek múlva fognám a fejem, hogy úristen. A barátom elment boltba, nem féltesókat gyárt (szakadjatok már le erről a feltesógyártásról), de egyébként is megbeszéltük, hogy mondja meg, hogy mikor megy a nőhöz. Fáj nagyon, de jobban fájna a bizonytalanság, ha ezen agyalnék, hogy nála van-e épp.
2020. júl. 26. 16:10
 118/165 A kérdező kommentje:
Nem, kétpetejűek.
2020. júl. 26. 16:11
 119/165 A kérdező kommentje:
Most viszont nem fogok tudni estig válaszolni senkinek, úgyhogy legyetek türelemmel.
2020. júl. 26. 16:13
 120/165 anonim ***** válasza:
88%
Mondom troll!
2020. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!