Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy terhességetek alatt megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
8,5 éve vagyunk együtt, alig voltam 18, mikor összejöttünk. Télen jutottunk el oda, hogy mostmár készen állunk a gyermekvállalásra, viszonylag hamar össze is jött az álmunk, 21 hetes terhes vagyok ikrekkel. Kezdetektől fogva egyetlen dolgot tartottam a legfontosabbnak, az pedig a másik iránti tisztelet. Szerintem ebből gyökerezik az összes többi fontos érték, így a lojalitás is. Soha nem nyomoztam utána, nem ellenőrizgettem a privát csetelgetéseit, levelezéseit, nem korlátoztam a barátaival töltött prgoramokban, mert bíztam benne. Tegnap viszont teljesen véletlenül megtudtam, hogy visszaélt a bizalmammal, ugyanis 3 hónapja van egy másik lány is az életében. Kiderült, hogy ezzel a lánnyal van egy közös ismerősünk és ő mondta nekem, hogy egy étterem előtt látta őket csókolózni. Kérdőre vontam a párom,aki mindent bevallott, szerelmes másba. Nem önmagában a megcsalással van bajom, ezt lehet, hogy meg tudnám bocsájtani, sokkal inkább azzal, hogy elárult, hülyének nézett és nem tisztelt annyira,hogy az első pillanatban mindezt bevallja. Foglamam sincs mit csináljak, erőszakkal nem tarthatom magam mellett, de rettegek, hogy fogok megbírkózni 2 kicsivel egyedülálló anyaként, az anyagi terhekről nem is beszélve. Állítása szerint engem is szeret, nem vettem észre változást rajta az elmúlt 3 hónapban, szexuális életünk gyakorisága sem változott.

2020. júl. 26. 08:49
 121/165 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéltük, hogy szóljon? 😂😂😂😂😂


Sírok ez tényleg valami troll lehet ilyen buta nő nincs a világon!

2020. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/165 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez igaz...

Ilyen a mesébe nincs🤣🤣🤣


Majd bejelenti amikor a nőhöz megy...

Te meg el is hiszed..


Legyen már vér a pucadba..


Nézz bele a telojaba.

Nézd meg, merre jart..


Majd meglepődsz...


Majd bejelenti mikor megy a nojehez. Sőt el is keredzkedik.

2020. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/165 anonim ***** válasza:
100%
Sőt még meg is hív, hogy mi lenne ha mennél és végignéznéd ahogy a szerelmébe élvez.... 😂😂😂😂
2020. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/165 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy van diplomád, de az emberi jellem megértéséhez full hülye vagy. Erről ennyit.

Ismét bebizonyosodott, hogy vannak emberek, akiket nem lehet és nem érdemes önmaguktól megóvni. Az oklevél sem fogja. Józanparaszti észt nem adnak mellé. Csak a szerencsétlen gyerekeket sajnálom. Végtelenül buta, hiszékeny anya, és egy farkát nadrágban tartani képtelen, hazug apa nem túl jó kilátás a jövőre nézve számukra.

2020. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/165 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot azért jegyezz meg, minden amit ettől a pasastól a jövőben látsz, nem lesz más, mint egy rosszul vagy jobban megszerkeztett színházi előadás a gyanakvásod elaltatása miatt.Ez vagy sikerül tökéletesen neki, vagy nem, de téged félelmetesen könnyű lesz átvernie.És ezzel ő nagyon is tisztában van.
2020. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/165 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj fenséges kisasszonyka,türelemmel várunk rád estig!!!
2020. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/165 anonim ***** válasza:
90%
Még egy 8 általános végzettségűnek is van annyi esze, hogy lépjen egy ilyen kapcsolatból. Ennyit a diplomádról fenségesség... csak legalább ne hazudnál magadnak. Igenis hülye vagy, legalábbis a párkapcsolathoz biztosan.
2020. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/165 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem estére hozzátok a popcornt, olvashatjuk majd, hogy elment az arany pasival a nőhöz beszélgetni 😂😂😂
2020. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/165 anonim ***** válasza:
100%
Törölni akartam a megfigyelt kérdések közül, de ezt megvárom.
2020. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/165 anonim ***** válasza:
85%
Én pörköltet fogok közben falatozni.
2020. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!